Jūsų lankymasis šioje svetainėje

yra -as 

nuo svetainės įkūrimo 2001 11 07

 

 
„Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašo garso takelio tekstas

13 filmas
Melo pandemija [13]

[ PASTABA. Laužtiniuose skliaustuose esantys pasvirusiu šriftu parašyti paaiškinamieji užrašai ir pastabos balsu neskaitomi ]

[ Galinos Cariovos filmas „Melo pandemija“užrašas ekrane ]

Filmų „Tiesa apie skiepus“ ir „Transgenizacija – genetinė bomba“ kūrėjų studija „Slovo“ pristato Galinos Cariovos filmą „Melo Pandemija“.

[ Iš istorijosužrašas ekrane ]

Profesorė Eleonora Makbyn [Eleonor McBean] pasakoja apie „ispaniškojo gripo“ epidemiją 1918 metais. Ji rašo: „Aš stebėjau ispaniškojo gripo epidemijos vystymąsi. Visi to meto gydytojai tvirtino, jog tai pati baisiausia, kada nors užklupusi liga. Stiprūs, drūti vyrai mirdavo per vieną dieną. Ligai tikrai buvo galima buvo suteikti juodosios mirties vardą, taip pat kaip buvo vadinama dėmėtoji šiltinė, difterija, pneumonija, raupai, paralyžius ir visos ligos, nuo kurių žmones skiepijo Pirmojo pasaulinio karo metu. Milijonai žmonių buvo užkrėsti dešimtimis šių siaubingų ligų, toksiškų serumų suleidimo į kraują būdu. Kai visos šios sukeltos ligos pradėjo bendrą proveržį, pasekmės buvo tragiškos.  Pandemija truko dvejus metus. Prie pandemijos priežasčių taip pat prisidėjo skiriamas didelis kiekis nuodingų vaistų, kuriais gydytojai bandė nuslopinti sukeltų ligų simptomus. Aš pastebėjau, jog ispaniškasis gripas paveikė tik tuos, kurie buvo vakcinuoti. Tie kurie išvengė vakcinų – nuo gripo išsigelbėjo. Mano šeima nesiskiepijo ir mes nesusirgome. Manoma, kad nuo ispaniškojo gripo mirė nuo 50 iki 100 milijonų žmonių. Liudininkai byloja, kad ispaniškasis gripas buvo sukurtas laboratorijoje dirbtiniu būdu, ir buvo išplatintas per vakcinaciją. Išsigandusi tauta reikalavo vakcinacijos, nesuprasdama, jog tai ir buvo ligos platinimo būdas.

[ Farmacijos sąmokslasužrašas ekrane ]

2009 metų vasarį amerikiečių farmacijos gigantas „Baxter“ į 16 laboratorijų, esančių 4-iose Europos šalyse, išsiunčia 62 kilogramus preparato, skirto sezoninio gripo vakcinos gamybai. Visiškai atsitiktinai vienos Čekijos laboratorijos darbuotojas atskleidžia, jog minėtas preparatas yra užkrėstas dviem gyvais gripo virusais. Vienas virusas – sezoninis, įprastas, pasižymintis gana žemu mirtingumu, nesiekiančiu vieno procento, tačiau turintis labai aukštą užkrečiamumą. Kitam gripo virusui, atvirkščiai, buvo būdingas labai žemas užkrečiamumas, tačiau labai aukštas mirtingumas – apie 60 procentų. Suprantama, jog pavartojus šiuos du virusus kartu, atsiranda didelė jų sąjungos – mutacijos tikimybė. Ką gali nulemti virusas, įgijęs abiejų virusų savybes – aukštą užkrečiamumą ir mirtingumą? Čekijos laboratorijoje buvo nuspręsta patikrinti minėto preparato pagrindu sukurtos vakcinos poveikį gyvūnams. Paaiškėjo, kad visi jie mirė praėjus keletui dienų po vakcinacijos!   Lieka neaišku, kaip galėjo įvykti tokia baisi klaida, juk firmoje „Baxter“ buvo taikoma trijų lygių bioapsaugos sistema. Be to paaiškėjo, kad įmonė puikiai žinojo, jog jų vakcina yra mirtina, nes prieš metus iki šio incidento jie įvykdė kelių šimtų Lenkijos benamių vakcinaciją, dešimtys iš kurių po vakcinacijos mirė. „Baxter“ teko pripažinti savo klaidą. Ir jeigu atsitiktinai nebūtų atskleistas preparato užkrėtimo faktas, pasaulis tikrai būtų patekęs į labai pavojingos pandemijos situaciją.

Niekada anksčiau nebuvo iškilusi tokia rimta situacija, kaip kad dabartinis ketinimas atlikti viso pasaulio populiacijos vakcinaciją. Kiaulių gripo virusas buvo sukurtas laboratorijoje, su tikslu sukelti masinę paniką, ir vakcinaciją pateikti kaip vienintelį išsigelbėjimą. Neva natūrali vakcina, apie kurią eina kalba, turi savyje žmogaus, kiaulių bei paukščių genus. Mikrobiologijos mokslų daktaras Leonardas Gorovitsas [Leonard G. Horowitz], vyriausiasis Amerikos medikamentų ir sveikatos apsaugos produktų specialistas, turintis penkis mokslinius laipsnius, kartu su žurnaliste Šeril Kein, dalyvaujant advokatams, pateikė FTB – Federaliniam tyrimų biurui [JAV vidaus žvalgybos ir saugumo tarnyba] – ir pristatė visuomenei nepaneigiamus įrodymus to, kad vakcina nuo kiaulių gripo H1N1, gaminama amerikiečių farmacijos kartelio, yra bakteriologinis ginklas. Paaiškėjo, kad privačios globalios biotechnologijos įmonės savininkai stovi už visko, ką jūs kada nors esate girdėję apie pandeminį gripo virusą, įskaitant jo atsiradimą ir vadinamąją profilaktiką vakcinacijos būdu. Šie dokumentai, perduoti FTB, yra akivaizdus liudijimas to, kaip įtakingi verslininkai daro įtaką pandemijos sukūrimui, panikos ir dezinformacijos platinimui, pasiruošimui oficialiai vakcinacijos kampanijos reklamai, kuri veikia dabar praktiškai visur – nuo prekybos centrų iki poliklinikų. Deivido Rokfelerio [David Rockefeller] sukurta sistema, kurioje dalyvauja visa eilė įtakingų partnerių, įskaitant tokius žiniasklaidos magnatus kaip Rupertas Merdokas [Rupert Murdoch], Mortimeras Cukermanas [Mortimer Zuckerman], Tomas Glouseris [Tom Glocer], taip pat buvęs Federalinio rezervinio banko tarybos pirmininkas Džeris Sprejeris [Jerry I. Speyer] yra kaltinami pasiruošimu planuotam globaliniam genocidui, taip pat geopolitinės ir ekonominės farmacijos kartelių veiklos organizavimu, siekiant sumažinti gyventojų populiaciją, šį kartą kontroliuojant globalinius biotechnologinius tyrimus ir plėtrą.

Dar vienas šios nusikaltėlių grupuotės bendrininkas yra Laris Silveršteinas [Larry Silverstein], buvęs dviejų susprogdintų Niujorko Pasaulio prekybos centro pastatų savininkas, dabartinis bendrasavininkis ir nuomininkas patalpų, kuriose veikia Deivido Rokfelerio biotechnologijos įmonės. Beje, tas pats Silveršteinas yra vienas pagrindinių įtariamųjų vykdomame teroro akto tyrime „Tiesa apie rugsėjo 11-ąją“. Mokamos sveikatos apsaugos paslaugos taip pat praktiškai visiškai yra valdomos šių įmonių, įskaitant beveik besąlygiškai jam paklusnią žiniasklaidą, naudojamą šio nusikaltėlių kartelio propagandai, produkcijos ir paslaugų reklamai. Prie savo 20 puslapių laiško daktaras Gorovitsas pridėjo eilę dokumentų, įskaitant jo darytos vakcinos H1N1 cheminės analizės rezultatus. Jis įsitikinęs, kad ši vakcina prieš kiaulių gripą yra bakteriologinis ginklas, kadangi joje yra itin toksiškų medžiagų, neišvengiamai sukeliančių, jūs tik pagalvokit, visišką imuniteto praradimą ir iššaukiančių daugiau nei 20 rūšių vėžio ligų, su vėlesniu audinių ir kvėpavimo organų paralyžiumi.

Oficialūs sveikatos apsaugos atstovai tvirtina, jog dar anksti daryti išvadas apie vakcinos nuo kiaulių gripo efektyvumą. JAV daug dėmesio skiria vakcinų kūrimui. Šiandien studijoje daktaras Kentas Holtorfas [Kent Holtorf] infekcinių ligų ekspertas:

 • Ką Jūs galvojate apie vakciną?
 • Manau, vakciną per anksti pateikė prekybai, joje labai didelis kiekis neįprastų medžiagų, skirtų vakcinos imunogeniškumui padidinti – tai neišgryninti komponentai su aukštu pašalinių medžiagų kiekiu, pavyzdžiui [gyvsidabrio junginys] skvalenas, antiseptikai, konservantai.
 • Ar buvo kokiu nors būdu įrodytas po vakcinavimo išsivystantis autizmas?
 • Taip, tai buvo įrodyta vaikams su mitochondrijų disfunkcija. Problema ta, jog tėvai niekada nežino, ar jų vaikas turi mitochondrijų disfunkciją. Tai taip pat pavojinga žmonėms, turintiems padidėjusį kraujo ir smegenų barjero pralaidumą, žmonėms su šios sistemos disfunkcija. Tai gali būti pas nėščių vakcinuotų moterų naujagimius, pacientus su chroniškomis neurologinėmis ligomis, jungiamojo audinio patologija. Aš mačiau pacientus, po vakcinacijos tapusiais neįgaliais.
 • Sakykite, ar Jūs skiepytumėte savo vaikus?
 • Tikrai ne.
 • Aš nesenai kalbėjausi su trimis gydytojais, kurie yra pasiruošę vykdyti profilaktinį vakcinavimą sau ir savo vaikams, o jūs sakote ne.
 • Tikrai taip, aš to nedaryčiau, nes aš mačiau pacientus, kurie tapo neįgaliais su sudėtingomis autizmo vystymosi būklėmis. Be to, vakcinose yra iki 25 tūkstančių kartų viršytas gyvsidabrio, kuris yra stiprus neurotoksinas, kiekis, kuris laikomas toksišku. Jeigu toks lygis būtų maisto produktuose, tai būtų nuodas. Šis kiekis šimtus kartų viršija leistiną lygį, tai yra pernelyg aukšta rizika.

Šie kadrai apskriejo visą pasaulį. 25-erių metų šokėja Deziri Dženings [Desiree Jennings] tapo sudėtingos būklės neįgaliąja po vakcinos nuo gripo. Štai kokia ji buvo prieš skiepą, kurį jai suleido rugpjūčio gale, o po 10 dienų ji jau nesugebėjo atsikelti iš lovos. Dabar ji negali vaikščioti kaip paprasti žmonės, o tik atbula. Ji jaučiasi normaliai tik tada kai bėga, arba eina atbula. „Taip tai keista, bet visi simptomai vėl grįžta kai aš sustoju. Man daugiau nieko nelieka.
Britų internetinis „Mail Online“ [dab. „Daily Mail“] informuoja apie vakcinacijos nuo kiaulių gripo ryšį su potencialiai mirtinga nervinės sistemos liga. Laikraštis pasakoja apie Britanijos valdžios išsiųstą slaptą laišką šešiems šimtams neurologų, perspėjantį apie Guillain-Barre sindromo vystymąsi, gavusiems vakciną nuo kiaulių gripo. Laiške rašoma apie 1976 metais vykdytą vakcinaciją nuo kiaulių gripo JAV, kuomet 25 žmonės mirė nuo vakcinų ir tik vienas žmogus nuo pačios infekcijos. Vienas iš neurologų pareiškė, jog nenorėtų būti vakcinuotas, o taip pat nenorėtų jokios rizikos ir komplikacijų susijusių su vakcinos gavimu. Guillain-Barre sindromas iššaukia kūno paralyžių, kuris gali sąlygoti mirtį. Nepaisant to, šiuo metu oficialūs atstovai ragina žmones skiepytis.

Štai ką kalba žymus anglų rašytojas Deividas Aikas [David Icke] apie vakcinaciją: „Jeigu Jūs norite apsaugoti save ir savo šeimą – nesiskiepykite. Ir pasakykite visiems apie tai. Jūs galite apie šią vakciną perskaityti kaltinimus, pateiktus FTB prieš farmacijos įmones ir kitas organizacijas. Jie nori valdyti žmogaus organizmą, jį destabilizuoti. Tai yra tikroji skiepų kiekio vaikams didinimo priežastis. Žmogus turi natūralią apsaugos sistemą – imunitetą, kuris apsaugo organizmą nuo biologinių užpuolimų. Jeigu jūs dirbtinai įsikišat į šią sistemą, jūs silpninat savo natūralaus imuniteto veiksmus, ko pasakoje jūsų organizmas negali susitvarkyti su paprasčiausiu virusu. Bet kokia vakcina tai dirbtinas įsikišimas, tai tikra sulėtinto veikimo bomba.“

Tyrimas ir visos eilės virusų gamyba, įskaitant vakciną H1N1, vyko Deivido Rokfelerio kariniame medicininiame komplekse, jam pačiam tiesiogiai vadovaujant. Dokumente nurodomas vardas Rokfelerio universiteto prezidento dr. Džošua Liderbergo[Joshua Lederberg] –  vieno iš AIDS ir jo retrovirusų kūrėjo, taipgi virusų sukeliančių leukemiją ir vieno iš H1N1 modifikacijų priedų kūrėjų. Kitas bendrininkas, minimas Gorovitso laiške, yra daktaras Džeimsas Roberstonas [James Robertson], garsus anglų mokslininkas bioinžinierius. Jis padėjo korporacijai „Novovax“ genetiškai modifikuoti kiaulių ir ispaniškojo gripo virusus, kurių formulė tiksliai sutampa su virusais, aptiktais Meksikoje, o vėliau ir JAV. Savaime aiškus toks faktas, mini daktaras Gorovetsas, kad kiaulių gripo protrūkis Meksikoje, yra eilinis laboratorinis incidentas, kurį sukėlė „Novovax“ kompanija. Dokumentuose taip pat nurodyta, kokios virusų rūšys buvo siunčiamos į Sovietų Sąjungą šaltojo karo metu.

Paskutinius du mėnesius mes labai daug girdėjom apie kiaulių gripą, ir neseniai jau atsirado vakcinos, kurios yra prieinamos rinkoje. Mes sužinom, iš kur iš tiktųjų atsirado šis virusas. Akivaizdu, kad trys tyrimų centrai dalyvauja šio viruso tyrime. Šiandien mūsų studijoje žurnalistas tyrėjas papasakos mums daugiau detalių apie tai.

Laboratorijoje buvo tiriamas ispaniškasis virusas, kuris siautė 1918 metais, ir virusas buvo pakartotinai rekonstruotas iš to senojo ispaniškojo viruso medžiagos. Tai buvo paimta iš tuo metu  Aliaskoje nuo šio viruso mirusios moters DNR ir perkelta į keletą laboratorijų. Trys laboratorijos buvo įsitraukusios į šį tyrimą ir šio viruso rekombinaciją, kuri buvo atlikta 1918 metų ispaniškajam virusui.

 • Sakykit, kaip tai galėjo apskritai nutikti, juk tai 21 amžius. Kaip, iš tiesų, šie genai galėjo būti taip manipuliuoti, kad tai būtų tiesiog paskleista po visą šalį?
 • Tai gali būti didelė dalis mokslinio tyrimo projekto kompanijos „FluGen“, kuri gali pasidaryti didelį kiekį pinigų iš šio projekto, kadangi jie sugebėjo išrasti ir pristatyti rinkai vakciną nuo šio viruso. Ir 2001 vienas iš šio projekto tyrėjų daktaras Denas Vainlis tragiškai mirė geležinkelio stotyje, buvo pranešta, kad jis tiesiog nušoko nuo tilto. Pagal visus rodiklius tai nebuvo savižudybė, buvo pateikta kaip paprasta mirtis.

Internete buvo oficialiai publikuoti teisminiai dokumentai, kurie buvo sukurti farmacinės kompanijos „Krupnyj Merk“ [??????? ????], su tikslu persekioti ir pasistengti kaip nors neutralizuoti oponuojančias autoritetingų amerikiečių gydytojų nuomones. Gydytojų sąrašai oficialiai pateikiami su visa informacija apie asmenis, kurie stengėsi pristatyti žmonėms tiesą, kad perspėtų apie gresiantį pavojų. Ir ši firma pabandė padaryti viską, kad šie žmonės kažkaip būtų nustumti į šešėlį, tam, kad paliktų juos be gydytojo praktikos sertifikatų, arba kokiu nors kitu finansiniu būdu priverstų pakeisti jų nuomonę. Šie gydytojai oficialiai publikavo savo daugelio metų mokslinius darbus, ir tai visiškai prieštaravo oficialiai egzistuojantiems vaistams ir vakcinacijoms. Ši farmacinė firma siekė sukurti tam tikrą schemą, kuri priverstų pakeisti šių gydytojų nuomonę. Tai išties labai baisūs sąrašai, ir iš tiesų tai šokiruoja, kuomet matai parašytą gydytojo vardą, jo medicininį išsilavinimą, kaip ir kada jisai mokėsi, jo adresą, ir šalia nurodytą rekomendaciją, ką galima panaudoti, kad šis žmogus pakeistų savo nuomonę. Ten prie atskirų pavardžių parašyta, kaip tą ar kitą gydytoją galima finansiškai paveikti arba padaryti ką nors kita, o prie kai kurių vardų tiesiog yra trumpas prierašas – „neutralizuotas“.

Jeigu šie žmonės išsisuko nuo daugiau nei 3000 žmonių per 8 sekundes žmogžudystės kaltinimo, tai jie neabejotinai sugebėtų naikinti milijonus, o gal net milijardus žmonių visame pasaulyje, kompleksiškai naudodami kiaulių gripo pandemiją. Štai kaip savo liudijimus komentuoja gydytojas Gorovetsas: „Aš meldžiuosi, kad mano atskleisti įrodymai išgelbėtų milijonus gyvybių“. Gydytojas Gorovetsas davė oficialius raštiškus liudijimus po priesaika, tam, kad kiti aktyvistai išplatintų šią informaciją ir perspėtų visų pasaulio šalių valdžią, kuri galėtų sustabdyti masinę vakcinaciją, kad netaptų nusikaltimo prieš žmoniją bendrininkais.

Kongresmenas Ronas Polas [Ron Paul] 1976 metais atsisakė vakcinuoti save ir savo šeimą, ir pasisakė prieš primygtinę vakcinaciją tais metais, kai vystėsi vadinamoji „kiaulių gripo epidemija“. Jis buvo gydytojas pagal specialybę, dėl to žinojo visą informaciją apie vakcinaciją.

 • Dabar sakykite, ką jūs galvojate apie visą šitą dalyką. Mes pernelyg stiprūs, o gal bandome pernelyg sutirštinti situaciją?
 • Taip, vienareikšmiškai. Žiniasklaida ir valdžia labai išpučia visą šitą situaciją, aš noriu, kad žmonės truputį sustotų, žengtų žingsnelį atgal ir pasižiūrėtų į visą tai iš šono, tiesiog dabar yra keliama per daug isterijos aplink visa tai. Juk iki dabar nebuvo jokio realaus pavojaus niekam, dėl to verta truputį apsiraminti ir šiek tiek palaukti.
 • Papasakokit mums apie 80-uosius metus, kas tada vyko?
 • Tais metais mane kaip tik išrinko kongresmenu, kai buvo išreikšta nuomonė, o taip pat vėliau priimtas įstatymas, kad kiekvienas šalies žmogus turi būti vakcinuotas. Man tuomet buvo absoliučiai akivaizdu, jog tai nėra pati geriausia idėja, todėl aš pasisakiau prieš tai. Taip pat kita gydytoja viešai pasisakė, kad tai nėra pats geriausias sprendimas, taigi mes kartu su ja pasisakėm prieš visuotinę vakcinaciją, nes kaip tik tuo metu tik vienas žmogus buvo miręs tiesiogiai nuo gripo, ir jau 25 mirę nuo vakcinos.
 • Ką jūs darytumėte, jei būtumėt atsakingas už tokių sprendimų priėmimą?
 • Aš pirmiausia pasižiūrėčiau, ar yra būtinybė tai daryti. Valdžiai tiesiog nereikia gąsdinti žmonių ir kurti šią milžinišką baimės atmosferą aplink vadinamąją „kiaulių gripo epidemiją“, nereikia kurti ekonominės krizės ir jos fone dar labiau gąsdinti žmones.
 • Jeigu jūs jiem pasakytumėt, sustokime, ženkime žingsnį atgal ir pažiūrėkime, kaip manote, ką jie jums atsakytų?
 • Kad nereikia perdėti situacijos, nors ir iš tikro egzistuoja tam tikras pavojus. Reali informacija tiesiog pribloškia, kad matai, kaip valdžia nepagrįstai gąsdina žmones, bet kaip buvęs gydytojas aš galiu pasakyti, kad nėra būtinybės taip išpūsti visa tai.

Pirmą kartą kiaulių gripas H1N1 ir paukščių-ispaniškasis gripas H5N1 buvo aptikti Jungtinėse Amerikos Valstijose 1918 metais. Nuo jų, per visus protrūkius, iš bendro 421 užkrėsto žmonių skaičiaus, pagal Pasaulio Sveikatos Organizacijos patvirtinimą, mirė 257 žmonės iš 15 pasaulio šalių. Kiek vėliau buvo sukurta vakcina H1N1, kuri praeito 20-ojo amžiaus 30-aisiais metais buvo modifikuota ir užbaigta. Genetinis vakcinos turinys nebuvo pakeistas, kol nepaaiškėjo, jog 1976 metais vakcina buvo dirbtinai pakeista vienoje iš Amerikos karinių laboratorijų pagal slaptą projektą SVSP Nr. 01. Būtent po šio slapto Amerikos projekto užbaigimo ir įvyko naujasis kiaulių gripo protrūkis. Vienoje iš amerikiečių karinių bazių Nju Džersyje pratrūko virusinės infekcijos epidemija. 14 kariuomenės naujokų pasiskundė pakilusia temperatūra ir negalavimais. Po keleto dienų vienas kariškis mirė ir JAV paskelbė kiaulių gripo epidemiją. Prezidentas Fordas [Gerald Ford] pasirašė direktyvą dėl vakcinacijos. 47 milijonai JAV piliečių buvo skubiai vakcinuoti. Bet vakcinacija po 10 savaičių buvo netikėtai sustabdyta, nes paaiškėjo, kad mirtinų pasekmių dėl vakcinacijos buvo žymiai daugiau nei susirgusiųjų skaičius. 4,5 tūkstančio amerikiečių kreipėsi į teismą reikalaudami 3,5 milijono dolerių kompensacijos už žalą, padarytą jų sveikatai, du trečdaliai iš jų – už neurologinius sveikatos pažeidimus.
Viena iš tada vakcinuotųjų buvo Džuli Roberts [Julie Roberts], kuri prieš vakcinaciją buvo visiškai sveika. „Po skiepo aš pradėjau jausti tirpimą kojose. Po savaitės jau buvau visiškai paralyžiuota, todėl buvo atlikta skubi operacija, kad būtų atstatyta plaučių veikla ir  kvėpavimas. Diagnozė – neurologinis sutrikimas – Guillian-Borre sindromas, ir ši liga gali baigtis mirtimi.“ Taigi šios vakcinacijos pasekmėje, tūkstančiai žmonių tapo neįgaliais.

Prezidentas Fordas ruošėsi paskiepyti visą Amerikos populiaciją. Kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką. Juodą, baltą ar geltoną. Prieš vieną gripo tipą, vadinamą „kiaulių gripu“, nes jis gavo informaciją apie tai, kad laukiamas epidemijos plitimas, kuris pražudys tūkstančius žmonių. O aš pasisakiau prieš vakcinaciją. Tuo sudominau įvairų leidinių žurnalistus ir netrukus mane parodė Kosbi [Bill Cosby] televizijos programoje. Aš pabrėžiau, kad daugelis žmonių, būtent tie, kurie turi širdies sveikatos problemų, gali mirti nuo skiepo. Pasirodo, šią televizijos laidą žiūrėjo kažkas, kas nemėgo žmogaus, vardu Gambino [Carlo Gambino]. Gambino buvo 70-metis mafijos bosas. Ir tas kažkas pagalvojo – gera ta skiepų idėja. Ir surado kažką, kas įtikino Gambino pasiskiepyti nuo gripo, ko pasekmėje šis mafijozas mirė. To meto laikraščiai rašė: „Mafijoziniai slapti skiepai nuo gripo“. Kartais žmonės mirdavo neišėję iš pastatų, kuriuose juos skiepijo. Daugelį paralyžiavo. Aš buvau vienintelis pasaulyje gydytojas, kuris tuo metu perspėjo apie galimas vakcinacijos komplikacijas. Visa vakcinacijos programa greitai su trenksmu nugrimzdo nebūtin, nes nebuvo užregistruotas nei vienas kiaulių gripo susirgimo atvejis! Kiaulių gripo epidemijos visai niekada ir nebuvo. Kodėl gi prezidentas – didžiausią autoritetą šalyje turintis asmuo, kartu su autoritetinga sveikatos apsaugos ministerija, padarė tokią milžinišką klaidą? Šito mes niekada nesužinosime. Tačiau svarbu žinoti – tai iš tikrųjų buvo klaida ir ją padarė valdžia.

Vėliau metų metus JAV gynybos ministerija kategoriškai neigė kokių nors eksperimentų su virusais atlikimo faktus, kol tapo žinoma apie eksperimentus, darytus su kariškiais operacijos „Dykumos audra“ metu. Vadinasi, nuo to laiko kiaulių gripas niekur nedingo. Jis buvo laikomas už užrakintų amerikiečių farmacinių kompanijų ir apsaugos ministerijos durų.

Mokslininkai seniai žinojo, kad pats kiaulių gripas nėra pavojingesnis už bet kokį kitą gripą. Kasmet nuo įvairių gripo rūšių miršta iki pusės milijono žmonių. Taip buvo iki tol, kol pikti genijai, Amerikos finansinės viršūnės įsakymu, nepavertė paprasto viruso į patį pavojingiausią biologinį ginklą istorijoje.

JAV gynybos ministras tuo metu buvo Donaldas Ramsfeldas [Donald Rumsfeld], kuris vėliau tapo gigantiškos farmacijos įmonės vadovu. Jos moksliniai centrai yra Kalifornijoje, kur virusas H1N1 ir buvo laboratoriškai aptiktas. Ten pat 2009 metų kovą atsirado pirmoji patento paraiška naujojo viruso atmainos vakcinai. Stebėtina tai, kad apie patį naująjį gripą pradėta kalbėti tik po mėnesio, t. y. vakcina atsirado žymiai anksčiau negu pati epidemija. Dar begėdiškiau suplanuotą akciją yra sunku įsivaizduoti. Vakcinos patento aprašyme nurodytas toks  perspėjimas: „Vakcinos toksiškumas priklauso nuo subjekto organizmo asmeninių savybių ir gali svyruoti nuo nulinio iki aukšto“. Nežiūrint to, JAV įstatymai nustato, kad farmacijos įmonės negali būti teisiamos vakcinų sukeltos mirties ar nepataisomos vakcinų sukeltos žalos atveju.

Britų neurologijos srities ekspertai perspėja sveikatos apsaugos agentūrą, kad naujasis skiepas nuo kiaulių gripo gali sukelti pavojų populiacijos gyvybei. Vakcinos poveikis organizmui, ypač vaikų, yra mažai ištirtas.

Viena naujojo gripo vakcinos sudedamoji dalis yra skvalenas, tai yra europietiška versija, šiuo metu testuojama keturiuose kontinentuose. Ši medžiaga gyvūnams sukelia sunkias ligas. Manau, prieš vakcinuodamiesi žmonės norėtų žinoti, kokia tai yra sudedamoji medžiaga, prieš leidžiant ją savo dukrai ar sūnui.

Gydytoja Sara Flečer [dr. Sarah Fletcher]: „Aš labai rekomenduočiau susimąstyti, ar reikia skiepyti vaikus, ir nors infekcija plečiasi, tačiau pati vakcina yra sudaryta iš tokių komponentų kaip gyvsidabris, aliuminis, skvalenas, kurie yra neurotoksinai. Skvalenas stimuliuoja imuninę sistemą, kuri to pasekmėje gali pradėti veikti priešinga kryptimi, t.y. atakuoti patį organizmą“.

Visiškai netestuota vakcina buvo išleista į rinką ir patvirtinta FDA [JAV Maisto ir vaistų administracija]. Visose žinių laidose buvo nuolat primenama: „Kiekvienas turi būti paskiepytas, ruoškitės epidemijai“. Žiniasklaidos platinamose dienos naujienose jie kartoja ir kartoja, kad tai bus privaloma, kad tai bus epidemija, bus masinės mirtys. Žmonės stos į eiles ir nežinodami, teisinga tai ar ne, tiesiog gaus vakciną. Papasakokite mums apie vakcinaciją praeityje, kaip tai vyko, ir ką jie deda į tas vakcinas. Jie įdeda medžiagą su kuria mes maksimaliai susipažinę. Tai skvalenas – gyvsidabrio turinti medžiaga, kuri yra neurotoksinas, galintis sugriauti nervinę sistemą. Kai mes vartojame skvaleną vidinio vartojimo būdu, arba išoriškai per odą su kažkokiu kosmetiniu produktu, tai neveikia kaip antigenas. Bet kai mes su vakcina tai gauname tiesiogiai į kraujotaką, tai aktyvuoja imuninę sistemą ir baltąsias kraujo ląsteles priverčia atakuoti savo organizmą, nes tai yra visiškai svetimas komponentas mūsų organizmui. Imuninė sistema pradeda griauti savo organizmą, ir šį procesą sustabdyti jau tampa neįmanoma. Imuninė sistema ima atakuoti bet kokias chemines medžiagas, daugmaž panašias į skvaleno struktūrą. Tokiu būdu mes turime daug alergijų ir ligų, onkologines ligas, nes įgimta imuninė sistema yra visiškai apversta.

Visai neseniai mus gąsdino paukščių gripu. Per visus žiniasklaidos kanalus vienbalsiškai žadėjo šios ligos mirtiną pavojų. Sakė, kad ši liga užkariaus visą pasaulį, bus išguldytos visos šalys taip, kad net nebus kam tvarkyti lavonus. Tačiau paukščių gripas staiga kažkur dingo ir apie jį niekas net nebekalba.

„Yra iškilusi globali grėsmė, kol kas virtuali, bet teoriškai žalos lubos yra 150 milijonų žmonių mirčių.“ Tai daugiau nei Rusijos populiacija. Kad sustabdytų paukščių viruso plitimą, ėmė masiškai skersti visas namines vištas. Virusas nusigavo iki Kurgansko paukščių fabriko. Visą parą  jame be perstojo pjauna ir degina paukščius. Jau net žmonės aplinkui pradėjo kudakuoti: fabriką uždarys, kur reikės dirbti? Už tai ir stengiasi apie nudvėsusias vištas patylėti.

 • Ar ten kam nors buvo bloga?
 • Ne, ten visiems viskas gerai.

Kiaušinių vietiniame turguje kainos, kaip akcijų biržoje, nuo blogų naujienų krenta.

 • Perka normaliai?
 • Tai kad niekas per jus nieko neperka.
 • O kodėl per mus?
 • Todėl, kad jūs nesiremiate faktais.

Jeigu Rusijos Federacijoje taip nutiks, tai numirs milijonai arba gal net dešimtys milijonų žmonių.
Artimiausiomis dienomis, gripo institute prasidės klinikiniai vakcinos prieš pavojingą virusą bandymai. Medikams reikia su žmonėmis išbandyti jų pagamintos vakcinos efektyvumą, praneša agentūra „RIA Novosti“. Instituto direktoriaus Olego Kiseliovo nuomone, medikai turi pakankamai laiko vakcinai pagaminti.
Tonio Bleiro [Tony Blair, JK premjeras] vizito į Australiją metu, Australijos valdžios galva Džonas Hovardas [John Howard] anglų premjerui padovanojo neįprastą dovaną: su savim į Londoną Bleiras išsivežė duomenis iš Sidnėjaus paukščių virusologijos centro, taip pat pastipusį genį. Paukščio palaikų tyrimas buvo pratęstas Londone, kur, ieškant paukščių gripo, tiriami viso pasaulio plunksnuočiai. Telekanalas „Spy news“ pranėšė apie telefoninį skambutį JAV prezidentui. Premjeras Bleiras prezidentui Bušui [George W. Bush, Amerikos prezidentas] pranešė nemalonią naujieną: kariniai ekspertai genio kepenyse aptiko veikiančią amerikietišką mikroschemą ir nespėjusią dar ištirpti kapsulę su paukščių gripo subkultūra, kas ir išdavė dirbtinę viruso kilmę. „Spy news“ ir kitų britų žiniasklaidos portalų duomenimis, paukščių gripą specialiai suleisdavo laukiniams paukščiams karinėse JAV laboratorijose, tam, kad šie išnešiotų infekciją reikiama kryptimi. Mikroschema perdavinėjo genio buvimo vietos duomenis į JAV karinės bazės Australijoje radarus. Anglai senokai įtarinėjo, kad karvių pasiutligė, prieš keletą metų sužlugdžiusi britų jautienos eksportą, yra amerikiečių darbas. Daugelio ekspertų nuomone, paukščių gripas buvo paskleistas iš už vandenyno, kad pakenktų europiečių paukštynų reputacijai. Juk JAV paukščių gripu niekas nesirgo! Sensacingą australų radinį ir anglų laboratorijų išvadas amerikiečių senatas įvertino labai rimtai: „Gerbiamieji, JAV yra uždraudusi biologinius ginklus. Mes negalim sau leisti to, ką sau leido Sovietai. Jeigu Pentagonas vykdo tokius siaubingus eksperimentus, tai mes turime susimąstyti, kad tai tapo visiškai nekotroliuojama Kongreso bei kitų JAV priežiūros institucijų. „Demokratų frakcija Senate tuojau pat priminė Pentagono pirmininkui ir kitą istoriją. Apie tai kaip Donaldas Rumsfeldas, vadovavęs farmacinei įmonei „Gilead Sciences“, sukūrė preparatą Tamiflu. Vaisto kūrėjų teigimu, tai vienintelis vaistas nuo paukščių gripo. Licenziją jam pardavė šveicarų firma „Frosh“, tačiau jos vadovai, tame tarpe Ramsfeldas, toliau gauna 20 procentų.

Pekinas, siekdamas precedento, atsiuntė Londonui užklausą, su prašymu pateikti užkrėsto genio palaikus pasaulinei bendrijai,  su reikalavimu paviešinti duomenis apie Vašingtono vykdomą sąmoningą paukščių gripo platinimo planavimą.
Paukščių gripo simptomai šiuo metu yra beveik neatskiriami nuo paprasto gripo, todėl visus sergančius, be jokio rūšiavimo priskyrė paukščių gripo epidemijos aukoms ir sudėtinga gauti tikrąją statistiką. Britai paskelbė, kad su peršalimo simptomais eiti pas daktarą nebėra būtinybės. Diagnozė dabar nustatoma telefonu, be to, be jokios laboratorinės analizės, taip, kaip patogiau reikalingai statistikai. Viruso plitimo faktorius bus pristatomas vis pavojingesniu ir mirtingumo statistika bus vis aukštinama, kad stimuliuotų paniką ir įpirštų žmonėms nuomonę, kad išgelbėti juos gali tiktai vakcina. Tuos, kurie atsisakys nuo skiepų, valdžia kaltins tuo, kad jie trukdo sustabdyti epidemijos plitimą. Įstatymai daro didelį spaudimą tėvams, kurie atsisako vakcinuoti vaikus.

- Paskelbta apie vaikų ir suaugusiųjų vakcinavimo nuo kiaulių gripo testavimo pradžią. Planuojama paskiepyti 160 milijonų žmonių iki gruodžio pabaigos.
- Vakcinacija nuo kiaulių gripo viso pasaulio žmonėms sukelia didelę baimę. Nesenai atliktas tyrimas byloja, jog trečdalis slaugių nesiskiepys dėl numanomų komplikacijų. Vakcina yra tokio tipo, kokia buvo naudota 80-aisiais metais. Vakcinos vartojimas buvo siejamas su sudėtingo neurologinės ligos Guillain-Barre sindromo vystymusi.
- Sakykite, kas jau buvo skiepytas ir ką jūs apie tai žinote?
- Ta vakcina, kuri šiuo metu yra naudojama, buvo išbandyta vaikams Oklahomoje, t. y. tie vaikai buvo naudojami kaip bandomieji triušiai. Netgi mokslininkai, kurie gamino vakciną, dabar atsisako skiepytis, o taip pat skiepyti savo artimuosius.
- Sakykite, ar buvo pastebėtos kokios nors komplikacijos po šių vaikų vakcinavimo?
- Tame komponente –timirosale [etilo-gyvsidabris] – įeinančiame į vakcinos sudėtį, yra gyvsidabrio. Yra įrodyta, jog būtent šis komponentas iššaukia ne tik Guillain-Barre sindromą, bet ir vaikų autizmą. Būtent panaudojus vakcinas su šiuo komponentu ir buvo nustatyti šie susirgimai.

Šiuo metu mes turime pasaulinę ankstyvo vaikų autizmo epidemiją. Vien tik Amerikoje nustatyta 500 tūkst. autizmo atvejų ir dar 40 tūkst. diagnozuojama kasmet. Deja, Rusijos duomenų mes apskritai neturime, nes čia tokie tyrimai tiesiog nebuvo vykdomi. Ankstyvas autizmas, kaip liga pirmą kartą buvo aprašytas 1943 metais. Iki to jis nebuvo žinomas, nes tiesiog niekas juo nesirgo. O kelerius metus iki to, vaikai buvo pradėti skiepyti vakcinomis, į kurias įėjo timirosalas, t.y. gyvsidabris. Vakcinos, į kurių sudėtį įeina temirosalas, t. y. vakcinos nuo hepatito, nuo stabligės ar nuo gripo – veikia vaiko organizmą kaip nuodas. Tačiau organizmo gebėjimas  pašalinti gyvsidabrį yra apspręstas individo genetinių polinkių, todėl skiepai apnuodija ir susargdina ne visus. Temirosalas, patekęs į organizmą, trikdo hemo gamybą, be kurio neįmanoma sintezė hemoglobino, kuris į ląsteles išnešioja deguonį. T. y. vaikams, kurie kenčia nuo temiraosalo sukelto autizmo, yra sumažinta galimybė aprūpinti ląsteles deguonimi ir gaminti tulžį, kuri atlieka nuodų iš organizmo pašalinimo funkciją, ir tokiu būdu gaunasi užburtas ratas.

 • Sakykit, kaip vis dėlto vyks vakcinacija, ar tai bus būtina?
 • Praeitą savaitę, čia, Vašingtone, vyko konferencija, kurioje dalyvavo nacionalinio saugumo ir ekstremalių situacijų organizacija. Buvo aptariama būtinosios vakcinacijos galimybė, netgi vadinamųjų praleidimo postų keliuose įrengimo galimybė, taip pat karantino būtinybė. Paprasčiausiai, šitą šou valdo politikai, vietoj to, kad valdytų žmonės iš sveikatos apsaugos, kurie žino žymiai daugiau informacijos apie gripo valdymą.
 • Sakykit, kiek efektyvus bus procesas, jei didžioji dalis žmonių nuspręs nesiskiepyti?
 • Šiuo metu Amerikoje sparčiai sklinda propaganda prieš vakcinaciją. Tačiau šią informaciją platinantys žmonės įvardijami beveik priešais, kuriems sveikatos apsaugos ministerija yra parengusi specialius ekstremalių situacijų valdymo protokolus, nukreiptus prieš tuos žmones, kurie nenori skiepytis, protokolus, verčiančius skiepyti vaikus, nes tai, neva, yra būtina dėl galimybės lankyti mokyklą. Tai sukels problemų Jungtinėms Amerikos Valstijoms.

2004 metų liepą prezidentas Džordžas Bušas pasirašė bioapsaugos įstatymą. Pagal šį įstatymą valdžia gali įvesti būtinąją amerikiečių vakcinaciją, taip pat įvesti karinę padėtį, žinant jog yra ekstremali gripo pandemijos situacija.

Niujorko valstijoje jau yra vedama būtinoji vakcinacija nuo gripo. Prieš vakcinavimą duodama pasirašyti lapą, kuriame išvardintos galimos sunkios komplikacijos, įskaitant staigią mirtį. Žmogus privalo pasirašyti, t.y. patvirtinti, jog susipažino su įmanomom pasekmėm ir joms atsitikus skundų neturės. Visus atsisakančius vakcinuotis Niujorko ligoninių darbuotojus nuo gruodžio pirmosios įsakyta atleisti.

Gydytoja Meryl Hess:
„Išleistoje direktyvoje dėl pasiruošimo ekstremaliai situacijai, susijusiai su kiaulių gripu, pateikiama informacija apie JAV vartojamą vakciną, taip pat dokumentai apie dabartinio gripo vakciną. Ten taip pat nurodoma, kad jeigu žmogų po vakcinacijos ištiktų kokios nors komplikacijos, tai jis neturi jokių teisių apsiginti teisme.

Štai, Masačiusetso valstija pasiruošė kiaulių gripo vakcinacijai labai prieštaringu būdu, kuris suteikia teisę policijai piliečius per jėgą patalpini į karantino zoną ir įvesti karinę padėtį apie tai nė neperspėjus. Šį įstatymo projektą komentuoja Endriu Napolitano [Anrew Napolitano]:
„Taip, mūsų valstijoje daroma netgi daugiau negu sakoma. Šis įstatymas dar nėra įsigaliojęs, bet kai tik valdžia nustatyta tvarka jį priims, valstijos meras vienasmeniškai galės paskelbti ekstremalią padėtį. Tada policininkai, t.y. žmonės, nepriklausantys sveikatos apsaugos sistemai, galės skiepyti žmones prieš jų valią. Bausmė atsisakantiems vakcinuotis pradžioje bus bauda, taip pat tai duos teisę atimti vaikus ir per jėgą juos skiepyti prieš tėvų norą.

 • Neaišku, kaip jie išsiaiškins, kas jau vakcinuotas, o kas ne. Ar kaimynai turės iš karto pranešti, kad kažkas susirgo arba nepasiskiepijo?
 • Nėra tokio įstatymo, kad reikia būtinai pranešti, tačiau valdžia tikins žmones dėl šio būtinumo. Šiam atvejui mes turime Federalinį teisėją, kuris turi tikrinti valstijos įstatymo atitikimą konstitucijai, o joje pasakyta, jog policininkai negali patekti į jūsų namus ir negali atimti iš jūsų vaikus, ir tik tėvai sprendžia kokias tabletes duoti savo vaikams, o kokių ne.
 • Jeigu taip atsitiktų, kad policininkas atliktų vakcinaciją, tai sukeltų socialinį sprogimą.
 • Taigi, jei šioje valstijoje taip nutiktų, aš manau, kad jie pasigailės dėl šito.

Štai ką pasakoja buvęs federalinio saugumo pareigūnas Gregas Evensenas [Greg Evensen], daug metų atidirbęs kariniame padalinyje ir parašęs keletą knygų, kuriose pasakoja žmonėms tiesą apie tai, kas vyksta šalyje ir sako kaip reikia veikti toliau:
„Dėl Oklahomos buvo nuspręsta, kad šioje valstijoje bus paskiepytas kiekvienas žmogus. Jie pasistengs, kad žmonės negalėtų laisvai judėti neįrodžius, kad jie yra vakcinuoti. Aš žinau, kad visoje Amerikoje jau yra suplanuotas kelio postų įrengimas didelių kelių sankryžose, miestų sujungimuose, arba ten, kur gali būti didelės žmonių sankaupos. Žmonės bus laikomi iki tol kol, jie neįrodys, kad jie yra vakcinuoti ir turi tai patvirtinantį sertifikatą. Vienas Oklahomos specialistas paliudijo, kad jis matė ligoninėje iškraunamas dideles dėžes, kuriose buvo apyrankės su mikroschemomis, skirtos nuolatiniam nešiojimui. Tose mikroschėmose bus laikoma visa informacija apie žmogų ir apie tai, kad jis buvo vakicinuotas. Jeigu jūs sutinkate vakcinuotis, o tai yra savotiška lėta savižudybė, tačiau jūs galite neturėti pasirinkimo. Man pasakė, kad šalia žmonių kontrolės ir praleidimo postų stovės daug autobusų į kuriuos sodins žmones, kurie atsisakys skiepytis, ir šiuos žmones veš į sulaikymo vietas. Tai tik vienas iš keleto planų, ir mes nežinom, kuris jų bus įgyvendintas, iki kol tai neįvyks. Beje, aš galiu jums patvirtinti, jog šie planai jau yra paremti įstatymu, ir reikalingu metu jie jį ištrauks. Jie turi daug planų, bet jie įgyvendins ne visus.“
Šį savaitgalį aš su savo draugais turėjau praeiti specialųjį pasiruošimą. Tačiau, nežinojau labai svarbios informacijos. Tie, kurie vykdė mūsų mokymą, buvo policijos pareigūnai iš Losandželo. Jie mokė mus, kaip vykdant karantino nurodymus, statyti kelio postus. Nesenai mačiau vaizdo įrašą apie apyrankes su mikroschemomis, kurias dės ant rankų, ir kaip tik mums apie tai pasakojo. Šioje mikroschemoje bus informacija apie atliktą vakcinaciją. Jei žmogus nepasiskiepys, patikros punkte jam bus suteiktas šansas tai atlikti. Jei žmogus atsisakys vakcinuotis, tai jį pasodins į autobusą ir išveš į koncentracijos stovyklą. Daugelis žmonių nežino šitos informacijos, o tie kurie žino, yra labai sunerimę. Daugelis išsigandę tiesiog sutiks pasidaryti skiepą. Žmonės galvoja, kad jeigu jie vakcinuosis, tai nepateks į šias koncentracijos stovyklas, aš sakau jum tikrą tiesą, aš nemeluoju. Mano draugai, tie kurie buvo kartu su manimi, padarė tos apyrankių dokumentacijos nuotraukas. Mane šokiruoja, kad žmonės prie savo kūno privalės nuolat turėti mažą įrenginį. Beje, dabar jums visa tai pasakodama, aš pažeidžiu protokolus, kuriuos esu pasirašęs. Aš noriu, kad jūs žinotumėte, kad jeigu mes Amerikos kariuomenėje atsisakome tai daryti, tai nereiškia, kad mes atsisakome savo priesaikos. Kai mes stojom į kariuomenę, mes iš visos širdies davėme priesaiką. Pamenat priesaikos žodžius: „prisiekiu ginti JAV konstituciją“, bet jie pažeidžia visa tai. Įgyvendindami šias sąlygas, jie pažeidžia visas konstitucines žmogaus teises. Visa tai įvyks artimiausiu metu, aš jums sakau tiesą.

 • Papasakokite mums apie vakcinaciją, ką visa tai reiškia, gydytoja Rima Laibow [Rima Laibow]?
 • Dabar yra kritinis laikas, kada iš tiesų galime suprasti, kas vyksta. Gerbiami klausytojai, dabar jūs turite suvokti, ką jūs būsite priversti daryti. Jūs ne savo valia būsite laikomi stovyklose arba būtinumo tvarka būsite paskiepyti gyva vakcina, kurios sudėtyje yra mirtinos pašalinės medžiagos, galinčios iššaukti onkologines ligas. Panašūs simptomai 70-aisiais metais pasireiškė 7-iems tūkstančiams karių. Ir ta vakcina bus ginama įstatymo, taigi bet kokių jos sukeltų komplikacijų valdžia nekompensuos.
 • Jūs dabar turite progą suprasti, jūs turite progą atsisakyti vakcinacijos, jūs turite teisę pasilikti savo namuose. Ši vakcina yra genetiškai modifikuotos medžiagos genoinžinerinė vakcina, ir ši vakcina yra padaryta 70-ųjų metų vakcinos pagrindu, kai buvo kiaulių gripo epidemija. Taip pat ši vakcina bus naudojama galimai siekiant pražudyti didelį kiekį žmonių. 70-aisiais 10-ties savaičių bėgyje buvo paskiepytas didelis kiekis amerikiečių, dabar jie ties tuo nesustos, todėl, kad dabar jų ketinimai yra žymiai toliau siekiantys. Dabartinis jų ketinimas yra sumažinti gyventojų kiekį ir jie turi tam ne tik vieną vakciną, šiuo ketinimu yra aktyviai susidomėjusios farmacijos įmonės. Kaip žinai, Aleks, tai ne paskutinė vakcina, aš manyčiau, kad tai pirma vakcina jų ilgame sąraše, kurį jie gali naudoti iki tol kol neatsikratys mūsų visų. Tam jiems reikalingos naujos vakcinos, nauji vaistai.

 
Taip, panašu jog visi nurodymai kyla iš sveikatos apsaugos organizacijų. Įmonė „BAXTER“ kuri vadovaujasi tomis direktyvomis, naudojo labai nuodingas medžiagas. Jeigu pažiūrėsite į ekraną, ten daug informacijos apie šią firmą. „BAXTER“, atlikdama slaptus bandymus su benamiais ar mirštančiaisiais, naudojo sumaišytus gyvus paukščių gripo virusus.

 • Aš manau, kad tuos pačius bandymus darė ir firma „NOVARTIS“ – tie patys žmonės, kurie kūrė vakciną nuo paukščių gripo ir pagamino 800 milijonų šios vakcinos dozių!

Tai mokomosios riaušių malšinimo pratybos po prievartines vakcinacijos nuo H1N1 gripo. Šioje treniruotėje – pipirinių dujų balionai ir tikri lazeriniai elektrošokai.
„Jeigu aš iš tiktųjų būčiau žmogus, bandantis prasiveržti pro šią užkardą, man nepavyktų.“
Galų gale policininkai areštuoja daug įstatymo nevykdančiųjų. Netgi jei tenka pristabdyti šio vakcinacijos punkto veiklą. Tikiuosi to neprireiks, bet mes turime būti pasiruošę, jei įvyktų kas nors panašaus.

Žmones, patalpintus į karantino zonas – koncentracijos stovyklas, bus labai lengva paskelbti mirusiais nuo gripo, todėl, kad jie nesiskiepijo. Kaip tada paaiškinti, kodėl daugelyje valstijų yra paruoštos kol kas tuščios koncentracijos stovyklos su kūnams deginti skirtomis dujinėmis krosnimis ir milijonai didelių plastikinių karstų, į kiekvieną kurių gali būti patalpinti 3-4 kūnai?

[ Vakcinacija – depopuliacijaužrašas ekrane 44:00 ]

Ką tik, iš tų pačių Jungtinių Amerikos Valstijų, atėjo France Presse [France-Presse] žinutė, kad prezidentas Obama [Barack Obama] savo specialiu dekretu kiaulių gripą paskelbė nacionaline nelaime. „Kiaulių gripo aukomis Amerikoje jau tapo tūkstančiai žmonių. Mes negalėjome neatkreipti dėmesio į vakcinų prieš kiaulių gripą atsiradimo naujieną, ypač skandalo Vokietijoje fone, kai paaiškėjo, kad vienos vakcinos skiriamos valdantiesiems, o kitos – likusiems“.

Vakcina nuo kiaulių gripo tapo didelio skandalo Vokietijoje priežastimi. Ministrų kabineto narius paskiepijo labiau patobulintu preparatu, nei siūloma paprastiems vokiečiams. Pagal kai kuriuos duomenis, vakcinų valdantiesiems buvo nupirkta tik 200 tūkstančių dozių, tuo tarpu likusiems vokiečiams – 50 milijonų dozių paprasto preparato. Prieš tokią piliečių diskriminaciją pasisakė Žaliųjų partijos lyderė Klaudija Rot [Claudia Roth], kuri pareiškė, kad negalima taip rūšiuoti žmonių. Dėl šios priežasties Vokietijoje susiformavo nuostata, kad neverta skiepyti masiškai užpirkta vakcina. O štai iš Švedijos pranešama, kad po vakcinacijos sunkiai susirgo 110 medicinos slaugių, ir sakoma, jog tai tik didžiulio ledkalnio viršūnė.

Paaiškėjo, kad aukštas pareigas Europos sąjungoje užimantys asmenys, ministerijų vadovai ir kariškiai bus skiepijami kokybiškesniais preparatais ir gaus specialios ribotos serijos vakcinas, savo sudėtyje neturinčias gyvsidabrio ir aliuminio preparatų, o taip pat toksiškos pagalbinės medžiagos – skvaleno. Na, o paprasti žmonės gaus vakcinas su pilnu gyvsidabrio ir skvaleno komplektu. Išsiaiškinti, kad yra ne viena, o dvi skirtingos kokybės vakcinos, pavyko Prancūzų įmonei. Žurnalistai paviešino, kad į šalį pateko dvi preparatų partijos: 50 tūkstančių dozių svarbiems asmenims ir 94 milijonai dozių eiliniams prancūzams. Ši žinutė sudomino žurnalistus, ko pasekmėje buvo išsiaiškinta, kad „Ivax corporation“ kompanijos vakcinų sudėtyje buvo aptikta nežinomos paskirties nanodalelių, ir šias nanodaleles vienu metu aptiko net trys nepriklausomos laboratorijos. „IVAX“ vakcinas tiekė ne tik Europos Sąjungos šalims. Vakcinų planuojama išsiųsti į Ukrainą kaip „pagalbą“ kabutėse.

Vakcinacija, ypač prievartinė ir privaloma, yra galingiausias ginklas. Nes vienus galima paskiepyti paprastu tirpalu, o kitus nuodų mišiniu su nanolustais. 1997 metais vienas iš mokslo darbuotojų informavo Centrinę žvalgybos valdybą, kad mikroschemos, kuriamos slaptose karinėse laboratorijose, yra tokios mažos, kad jas galima sušvirkšti po oda kartu su vakcina. Ir šiuolaikinės nanotechnologijos leidžia tai daryti visiškai nepastebimai.

2005 metais tyrėjai pareiškė, kad naujasis biolustas, įterptas į žmogų, gali testuoti net 11 skirtingų infekcijų, įskaitant paukščių gripą. Taip pat buvo pasakyta, jog ši nauja technologija gali padėti nustatyti viruso plitimą. Visai tikėtina, kad nanolustai gali būti įterpiami į organizmą kartu su vakcina arba su kitais vaistais.
- Palyginkime, jeigu prieš 10 metų buvo madinga neinvazinių, t.y. išorinių daviklių tema, tačiau buvo išsiaiškinta, kad visų pirma, tokiu atveju sudėtinga gauti objektyvią ir pakankamai tikslią informaciją apie realią organizmo būklę. Tada iškilo kita idėja ir iš principo kitoks požiūris. Kaip tik invaziniai, įgyvinami davikliai. Tokio tipo daviklis, žinoma, nanodydžio daviklis, gali būti įterpimas į oraganizmą, sakykime, pačiame pirmajame gyvenimo etape ir, idealiu atveju, visą gyvenimą teiktų informaciją.
- Yra tokia analogija davikliams: įsivaizduokite, turime biolustą, kuris gali nustatyti ar žmogus turi vienokio ar kitokio tipo ligą. Vadinasi, toliau tobulindami šį lustą, jūs vystote nanoelektronikos ir nanobiologijos mokslo sritis. Taigi jūs kuriate struktūrą, kurioje bus užrašyti žmogaus genai, pasas, istorija. O svarbiausia, bus įstatyti tam tikri davikliai, ir tai reiškia, kad jeigu jūs įdiegiate vis tai naujagimiui, tai visa jo istorija – genetinė ir įgyjamoji – bus fiksuojama nanobiologiniame lygyje. O toliau, trumpai tariant, jūs galite nuskaityti, kas ten yra ir matyti ką žmogus turėjo ir kas su juo vyksta dabar, kalbant apie diagnostinius biotipus.

Hilari Klinton [Hillary Clinton] yra preiškusi: „Dėl besivystančių technologijų, vaikams mikrolustai bus implantuojami tiesiai į smegenis, kad būtų galima žinoti, kokius galima pirkti produktus.“ Būtent tokia buvo tiesioginė reklama.

Moksliškai pagrįstos mitybos specialistas daktaras Skotas Džounsas sako, kad vakcinacijos metu buvo iškeltas klausimas apie galimą nanodalelių buvimą vakcinoje. Viena iš specialisčių, dirbančių farmacijos įmonėje, patvirtino, kad vakcinoje ir švirkštuose yra nanolustų, kurie yra nematomi plika akimi. Šios įmonės darbuotojai sužinojo, kad šios nanodalelės veikia kaip pagrindinės plokštės kompiuteryje ir į jas galima įrašyti didelį kiekį informacijos. Toliau ji pasakojo, kad ji pasiteiravo vieno advokato, atėjusio kaip pacientas,  apie tai, kaip galima išvengti lustavimo. Pasirodo, kad jis jau žinojo apie suplanuotą gyventojų lustavimą. Be to, jis paminėjo, kad aukštesnioji visuomenės dalis, apie tai jau anksčiau žinojo.

Ši dirbtinė pandemija suplanuota, kad sumažintų gyventojų populiacijos kiekį Žemėje. Aš neturiu omenyje, kad jie iš karto pradės mirti milijonais, tai, žinoma, įmanoma, bet tai daugelį atbaidytų nuo vakcinos. Yra tikimybė, kad stiprus neigiamas vakcinos poveikis pradžioje pasireikš tik nedideliam žmonių skaičiui, o vėliau palaipsniui paveiks daugelį, taip mažinant savijautos pablogėjimo ir vakcinacijos sąryšį. Tačiau nelieka abejonių, kad mes susiduriame su seniai paruoštu masinės vakcinacijos planu, kurio kūrėjus, žmonių sveikata jaudina mažiausiai.

Ką mums besakytų, tačiau tai, kokiam tikslui iš tikrųjų skirta vakcina, žino tik siauras žmonių ratas, pasiliekantis šešėlyje. Tikslas, vienareikšmiškai, yra žmogaus imuninės sistemos pažeidimas. Užtenka ją neutralizuoti, ir darbas praktiškai jau atliktas. Analogiškai, kaip žmogaus imuninės sistemos griovėjas ŽIV – žmogaus imunodeficito virusas. Žmonės miršta ne nuo ŽIV, o nuo ligų, su kuriomis imuninė sistema esant normalioms sąlygoms susitvarkytų.

Tų, kurie tvirtina, jog vakcina nuo kiaulių gripo yra biologinis ginklas, kiekvieną dieną vis daugėja. Pavyzdžiui Irano prezidentas Ahmadinežadas [Mahmoud Ahmadinejad] visuotiniame Junginių Tautų generalinės asamblėjos susirinkime Niujorke  visai planetai pareiškė, kad kiaulių gripo virusas yra Pentagono pagamintas biologinis ginklas.
Rugsėjo 26 dieną pasauliniame interneto tinkle pasirodė medicinos daktarės Teresos vaizdo kreipimasis, kuriame ji įgarsino daugelio medikų nuomonę. Ji kalbėjo apie tai, kad rimta pandemija šiandien tikrai egzistuotų , jeigu visiškai atsitiktinai nebūtų atskleistas įmonės „BAXTER“ paskleistos medžiagos užkrečiamumas. Ponia Teresa mano, kad itin svarbu viešai pranešti apie pavojų, jog naujoji kiaulių gripo vakcina gali būti užkrėsta. Pagrindinė rekomendacija, kuria ponia Teresa užbaigia savo kreipimąsi, yra patarimas NESISKIEPYTI. Daugelis medikų prisijungia prie šių rekomendacijų, bet priklausydami sveikatos apsaugos sistemai, jie bijo rekomendaciją pateikti viešai.

Tuo pačiu metu Austrijos žurnalistė Džein Biurgermeister [Jane Burgermeister], pateikė dosjė su kaltinimais Pasaulio Sveikatos Organizacijai, Jungtinėms Tautoms, Barakui Obamai, Rokfelerių ir Rotšildų klanui, o taip pat keletui kitų žmonių ir organizacijų dėl sąmokslo organizavimo, su tikslu sunaikinti planetos gyventojų dalį, mirtinos vakcinos, neva nuo kiaulių gripo, suleidimu žmonėms būdu. O toliau įvyko visai neįtikėtinas dalykas. Izraelio žvalgybos tarnybos darbuotojas, mikrobiologijos profesorius Džozefas Maše, paskambino į tiesioginį radiošou eterį. Jis pareiškė, kad nori Valstijos prokurorui pateikti įrodymus, apie „BAXTER“ kompanijos vakciną nuo kiaulių gripo. Profesorius pareiškė, kad vakcina nuo kiaulių gripo yra biologinis ginklas, kad ši vakcina turi papildų, kurie žudo imuninę sistemą, ir kad virusas išgautas panaudojus 1918 metų ispaniškąjį gripą. Jis papasakojo apie tai, kad Ukrainoje yra „BAXTER“ laboratorija, kuri neva gamina vakcinas, o iš tikrųjų gamina biologinius ginklus, kurie pateikiami kaip vakcinos. Pažymėtina, kad šį savo perspėjimą profesorius pagarsino prieš mėnesius iki kiaulių gripo atsiradimo Ukrainoje. Praėjus keletui dienų po skambučio į tiesioginį eterį, Džozefą Moše suėmė Kalifornijos Valstijos policija. Jo suėmimo metu buvo naudojamos pipirinės ir ašarinės dujos, kurias purškė jam į veidą. Be to, naudojant specialią įrangą, suėmimo metu buvo užblokuota visa jo automobilio technika ir mobilusis telefonas. Žiniasklaidai jį pristatė kaip psichą, norintį susprogdinti Baltuosius Rūmus. Vėliau profesorius buvo išvežtas į Izraelį, apie tolimesnį jo likimą niekas nieko nežino. Štai tokia laisvės ir demokratijos karalystė Jungtinėse Amerikos Valstijose.

2009 metų balandžio 17 dieną buvo užfiksuoti pirmieji du užsikrėtimo kiaulių gripu atvejai. Ir tik po pusantro mėnesio po pirmųjų užsikrėtimų generalinė PSO direktorė Margaret Čian [Margaret Chan] pareiškė apie 6 lygio ekstremalios sanitarinės situacijos pandemiją: „Pagal ekspertų ir mokslinių kriterijų duomenis, pasiektas gripo pandemijos slenkstis. Pagal tai aš nusprendžiau padidinti pavojaus lygį nuo 5-to iki 6-to. Gripo pandemija‘2009 pasaulyje prasidėjo.“

Pasaulio Sveikatos Organizacija (PSO) praranda pasitikėjimą dėl paukščių gripo skelbimo pandemija ir galimo 150 milijonų žmonių nužudymo visame pasaulyje. Ir kodėl gi PSO platino isteriją apie paprasčiausią netipinę pneumoniją? Ši liga, prieš jai išnykstant, nužudė tiek žmonių, kiek nužudo įprastinis gripas per vieną dieną. Bet netipinės pneumonijos baimė suteikė pakankamai prielaidų PSO galių plėtimuisi, įskaitant galingus svertus prieš nacionalinę sveikatos priežiūros sistemą. PSO buvo pasiruošusi suleisti 5 milijardus dozių vakcinų prieš kiaulių gripą.  Planetoje tada buvo 6 milijardai žmonių. Vadinsi buvo planuojama planetoje palikti tik vadinamąjį „auksinį milijardą“? Štai ir atimkite iš 6 milijardų gyventojų 5 milijardus skiepytųjų. Be to, daugelis PSO mokslininkų slėpė tai, kad jie gauna pinigus iš farmacijos industrijos gigantų už kiaulių gripo problemos išpūtimą.

Tarp kitko, šiuo metu pasaulyje įsiplieskia skandalas, kurio epicentre yra atsidūrusi Pasaulio Sveikatos Organizacija. Europietiškoje spaudoje atsirado publikacijų apie galimą PSO ekspertų susimokymą su pagrindinėmis farmacijos įmonėmis. Panika, sukelta aplink H1N1, leido preparatų gamintojams gauti neapsakomus pelnus. Žurnalistai drąsiai daro prielaidas, kad PSO paskelbta pasaulinė pandemija, gali būti grandiozinė mistifikacija. Fabrikai dirba dieną naktį, keturiomis pamainomis gamindami išsigelbėjimo vakcinas ir tabletes. Milžiniška farmacijos įmonių gamybos apimtis, aprėpianti beveik visą Europos ir Amerikos populiaciją, plius milijonai dozių Azijai ir Afrikai. Panika nušlavė Europos Sąjungos barjerus, ko pasekmėje vakcina buvo leidžiama platinti Europoje be įprastai privalomų papildomų klinikinių bandymų. Pagal Danijos laikraščio „Information“ duomenis, PSO gripo ekspertai viruso atsiradimo metu lygiagrečiai dirbo kartu su didžiausiomis farmacijos korporacijomis. Teigiama, kad ir pačios pandemijos atsiradimą paskelbė vien dėl olandų gydytojo Alberto Osterhauzo [Albert Osterhauz] spaudimo, kuris buvo pramintas daktaru „Fliuzu“ dėl jo pasaulinės propagandos apie vakcinaciją nuo naujojo gripo, taip pat laikomu vakciną gaminančių įmonių apmokamu patarėju. Dar prieš keletą metų įtakingo medicinos žurnalo redaktorius, amerikietis Marčis Eindžel ir buvęs didelės farmacinės kontroliuojančiosios įmonės  vicedirektorius Peteris Rostas [Peter Rost], teigė, kad bet kokie stambūs farmaciniai tyrimai vakaruose yra atliekami už stambių korporacijų pinigus. Patiems tyrimams išleidžiama tik apie 14 procentų biudžeto, ir beveik 40 procentų išleidžiama naujų vaistų informaciniam palaikymui. O didelę šių pinigų dalį gauna tie, kurie viešai rekomenduoja kaip ir nuo ko gydytis. Citata: „Šios atšakos pelnas – 25 procentai. Didesni pelnai būna tik ginklų prekyboje ir sekso industrijoje.“

Vis didesnė specialistų dalis abejoja tokio karščiavimosi pagrįstumu. Palyginus kiaulių gripo mirtingumo statistiką ir paprastų gripų mirtingumą, pagal oficialią statistiką, nuo H1N1 viruso mirė 6000 žmonių, tuo metu, kai paprastų gripų rūšių vidutinis kasmetinis mirtingumas epidemijų metu siekia pusę milijono.
„Tokios organizacijos kaip PSO ir kitos globalinės organizacijos daro viską, kad sumažinti Žemės populiaciją, tai yra jų užduotis. Šiuo metu žemėje gyvena 6 milijardai žmonių. Jie remiasi auksinio milijardo teorija, t.y. visi likę turi būti užkrėsti. Atitinkamai skiepijame 5 milijardus, jie miršta. Tai yra artezinė auksinio milijardo teorija. Mes tai pereidinėjom institute, ir daug metų atgal aš galvojau – kokia nesąmonė. Negi kažkas gyvena šia teorija. O per paskutinius metus aš matau, kad ši teorija yra sėkmingai įgyvendinama. Ir visi šie antidemografiniai procesai, visi šie skiepai ir taip toliau yra iš tos pačios serijos.“
„Ta firma, kuri iki isterijos atsiradimo sukūrė vakciną, ta pati firma specializuojasi mikrolustavimu. T.y. jie užsiims ir vakcinacija ir, atleiskite už posakį, nenumirei, tai tu būsi tiesiog ripuojamas. T.y. jiem reikalingi arba lustuoti, arba lavonai.“
„Artimiausiu metu planuojamas perėjimas prie lustų, kurie, vienareikšmiškai, bus suleidžiami žmogui po oda ir faktiškai tai pakeis bet kokį dokumentą. Pavojus čia – ganėtinai akivaizdus, kadangi faktiškai tai bus kontroliuojama visuomenė. Kadangi per šį lustą, pirmiausia per kontrolines funkcijas galima bus persekioti žmogaus buvimą, jo veiksmus, jo daromas operacijas, pirmiausia finansines operacijas. O sekančiame etape, bus ne tik kontrolė, bet ir valdymas. Todėl, kad mes žinome, kad panašios rūšies elektroninės sistemos turi dvigubą funkciją – kontrolės ir valdymo.“

Mikrolustus įstato Meksikiečių pareigūnams. Amerikiečių įmonės jau įstato mikrolustus savo darbuotojams.
„Mus moko to, kad skiepas tai būtinybė kasmet, vakcinacija nuo gripo ar dar nuo kažko, daug ko prigalvoja. O tai labai lengvas būdas, suleisti šitą lustą, lustuoti žmogų. O žinote kas įdomiausia, man tai visuomet buvo tolima, žmonių lustavimas, man tai buvo kažkas iš fantazijos pusės. Praeitą savaitę, aš ateinu į visuomenės rūmus ir ten toks didelis stendas, vadinasi „vaikystė 2030“ ir parašyta, „kelio kortelė, ką mes darysime, kad vaikai būtų laimingi“ ir ten aiškiai parašyta, „tai čia mes suleidžiame kompiuterius, suleidžiame kompiuterius tam, kad į žmogaus pasąmonę įrašyti naujas žinias, t.y. tokiu būdu mes statysime išsilavinimo sistemą, štai čia mes suleidžiame nano technologijas progresui, o 2030 metais mes ruošiamės lustuoti žmones“. Suprantate? Tai buvo juodu ant balto parašyta, jaunimo iniciatyvų fondas „Mano karta“ ir buvo aiškiai parašyta „žmonių lustavimas“ t.y. aš pirmą kartą pamačiau, kad jie taip atvirai parodė, kad pas juos tokie planai lustuoti žmones ir suprantama, kad lustuoti žmones per skiepus labai patogu.“

„Mes nekentėsime šitų sąmokslo teorijų.“

Dar 1944 metais, britų gyventojų karališkoji komisija, sukurta Anglijos karaliaus Džordžu 6-uoju, atvirai pareiškė, kad trečiojo pasaulio žmonių perpildymas sukuria pavojų globalinei tarptautinio elito monopolijai. 74-ųjų metų gruodį, amerikiečių valdžia iškėlė centrinį nacionalinio saugumo klausimą išvystytą Henrio Kisendžerio [Henry Kissinger], trečiojo pasaulio populiacijos mažinimo planą, kuris buvo pavadintas nacionaliniu JAV saugumo memorandumu. Šis planas buvo nutaikytas 13-ai raktinių valstybių, kur buvo planuota sumažinti perpildytą populiaciją.
Kisindžeris, taip pat rekomendavo naudoti maisto produktus kaip ginklą, tai ką mes dabar turime su genetiškai modifikuotais produktais, o taip pat karų provokaciją kaip naudingą instrumentą populiacijos mažinimui. Dar 72-aisiais metais, prezidento Niksono [Richard Nixon] laikais, Baltieji rūmai svarstė išrinktųjų rasių strategiją, vadovaujamą Džordžo Bušo, kuris tuo metu buvo JAV NATO ambasadorius, ir kuris konsultavo Kiniją, dėl įstatymo apie gimstamumą ir sterilizaciją, formulavimą.

„Šiandien mums atsiveria naujas pasaulis. Pasaulis kuriame egzistuoja perspektyva naujos pasaulinės tvarkos.“
 NATO projekteo dėl globalinės variacijos kopijoje labai aiškiai pasakyta, kad mums reikia sumažinti žmonijos populiaciją nuo 6 milijardų iki 1 milijardo žmonių. Bilderbergo [Bilderberg Meeting] kontroliuojamas Romos klubas, pagrindiniu aplinkosaugos ginklu paskelbė populiacijos mažinimą. Vakarų tautos suvalgė šią idėją su „planetos išsaugojimo“ padažu.

„Mes ne jūsų vergai. Mes laisvi žmonės, mes sunaikinsim jūsų pasaulinę valdžią. Dievas mūsų pusėje. Ir visatos kūrėjo akivaizdoje, aš jo prašau to paties, ko prašė mūsų tėvai steigėjai dar 1776 metais. Vesti ir nurodyti mums kryptį, duoti mums jėgų ir numatymo jėgą, supratimą ir valią priešintis visiems jūsų planams, įskaitant finalinį Žemės populiacijos mažinimą 80-čia procentų, ką planavo Henris Kisindžeris dar 1973-aisiais. Kodėl jūs naudojate gyvsidabrį vakcinose? Kodėl į skiepų sudėtį įeiną vėžio sukėlėjai? Kodėl jūs laidojate urano liekanas skirtingose šalyse? Jūs tikite savo tęstinumu, bet tai ir yra jūsų silpnoji pusė. Jūsų naujoji pasaulinė tvarka žlugs. Žmonija jus sulaužys.“

98-aisiais metais Tedas Turneris [Ted Turner] prižadėjo duoti daugiau nei 1 milijardą dolerių Junginėms Tautoms, siekdamas jas išnaudoti populiacijos mažinimo visoje planetoje politikos įgyvendinimui. „Jei žmonių populiacija būtų 250-300 milijonų, t.y. būtų sumažinta 95 procentais, būtų idealu.“ Pasakė Tedas Turneris, duodamas interviu žurnalui „Auduban“. Bilas Geitsas paaukojo daugiau nei 30 milijardų dolerių šeimos planavimo organizacijoms, Junginių Tautų populiacijos skyriui ir kitoms populiaciją mažinančioms organizacijoms. Populiacijos mažinimo entuziastas Vorenas Bafetas [Warren Buffet] davė 37 milijardus dolerių gimstamumą ribojančiai organizacijai.

 
Slaptos grupės Džordžijos valstijoje pastatytas monumentas Džordžija Gaidstouns [Georgia Guidestones], kuriame keliomis kalbomis yra išraižytas pasaulinio elito planas apie tai, kad pasaulinė populiacija niekada neturi viršyti 500 milijonų žmonių.

„Mes dėkingi „Washington Post“, „New York Times“, žurnalui „Time“ ir kitiems leidiniams, kurių redaktoriai lankėsi mūsų susirinkime ir laikėsi pažado neatskleisti paslapties 40 metų. Mum nepasisektų vystyti savo globalų planą, jeigu mes atsidurtume spaudos akiratyje. Bet šiuolaikinis pasaulis yra pasiruošęs perėjimu prie pasaulinės valdžios. Tarptautinis intelektualaus elito ir pasaulinių bankininkų viešpatavimas pranoksta asmeninį pasirinkimą, turėjusį vietos praeitame amžiuje.“ – sako Deividas Rokfeleris [David Rockefeller], tarptautinių ryšių tarnybos narys.

[ Kiaulių gripas Rusijojeužrašas ekrane ]

Šiandien Rusijoje visu frontu prasideda vakcinacija nuo naujojo H1N1 viruso, į pirmą etapą įeina Altajus, Maskva, Tiumenskas, Brianskas ir Voronežas. Iki šiandien Rusijoje patvirtinta 3122 susirgimo atvejai ir 19 mirčių. Kovai su gripu yra naudojamos keturios vakcinos.

 • O ką rodo pasaulinė praktika? Ar kiaulių gripo mirtingumas yra didesnis negu paprasto?
 • Mirtingumo procentas yra 0,5 palyginus su 0,7% sezoninio gripo mirtingumu. Tai yra įprastas sezoninis gripas, kuris yra labiau linkęs į mirtingumą.

Aš netikiu tuo, kad iš tikrųjų ateis pandemija, esu įsitikinus, kad viskas įvyks taip, kaip savo laiku vyko su paukščių gripu. Žiūrėkite, kokia neaiški situacija. Pirmiausia, pandeminis gripas, šitas, Kalifornijos. Vėliau sakė skiepytis nuo sezoninio gripo, jis taip pat veikia kaip ir nuo kiaulių gripo. Neaišku, tada kam nauja vakcina? Jeigu žmonės kurie tiki vakcinacija, mano, kad jie išsigelbėja vakcinacijos dėka, kam tada jiems papildoma vakcinacija, jeigu galima išsigelbėti vakcina, kuri reguliariai gaminama nuo sezoninio gripo? Juk apie tai visi kalbėjo, tame skaičiuje Oniščenko kalbėjo, kad galima skiepytis, ir jūs išsigelbėsite, jei skiepysitės vakcina nuo sezoninio gripo. Tai kur tiesa? Jie juk visad meluoja.

 • Visi suaugę žmonės šiandien turi skiepytis nuo sezoninio gripo ir nuo kiaulių gripo, kai atsiras vakcinos.
 • Tai du kartus? Aš nesuprantu.
 • Skaitoma, kad ir sezoninis gripas ir kiaulių gripas tai rekomenduojama vakcinacija. Tai yra dvi skirtingos vakcinos. Be to, nuo kitų metų planuoja kiaulių gripą įtraukti į sezoninių gripų sąrašus, kad būtų viena vakcinacija. Taip tai suaugusiems priklauso du skiepai.
 • Ši vakcina pasirodė nepavojinga ir lengvai išgyvenama. Beje, JAV viena iš keturių vakcinų, kurios šiuo metu naudojamos, yra gyva ir pilnas analogas to, ką mes naudosime.

Prieš gripą, net jeigu teoriškai sukurtume vakciną, negalima skiepyti nuo gripo. Daug metų studijuojant vakcinas, prieinama išvada, kad mes turime tobulą organizmą, t.y. žmogus yra tobuliausias Dievo kūrinys. Daug iš savęs tikimės ir mes tik trikdome visą adaptacinių reakcijų sistemą, kurią mes turime ir gauname gimdami. Net jeigu būtų kokia nors nemaloni epidemiologinė situacija, reikia žinoti kokia vakcina yra skiepijama, apsikritai, kokia sudėtis. T. y., reikia žinoti visus „už“ ir „prieš“. Žmonės, paprasčiausiai, to nežino ir negali žinoti, niekas nepapasakos, jūs suprantate? O ta informacija, kuri eina iš teleekranų, tai ne informacija, o dezinformacija, suprantate? Vienintelis dalykas kurį galiu pasakyti, kad reikia paklausyti, ką sako per televizorių ir padaryti viską atvirkščiai.

 • Kokia dabar situacija Ukrainoje kiaulių gripo atžvilgiu?
 • Vyksta melo pandemija, aš pavadinčiau juodojo piaro [PR] pandemija. Aš nesakau, kad kiaulių gripo nėra, kiaulių gripas yra, bet jo užsikrėtimų atvejų yra vienetai. Mano ir daktarų su kuriais bendrauju duomenimis, jie sako, kad atvejai yra visiškai išimtiniai. Be to, pats Kniazevičius, pagrindinis Ukrainos gydytojas, pasakė, kad mirčių nuo kiaulių gripo atvejų yra tik maždaug kelios dešimtys. Biudžeto pinigų sąskaita buvo užpirkta preparato „Teraflu“, kuris pasiliko farmacijos įmonių sandeliuose nuo paukščių gripo laikų. Nereikia būti specialistu, kad įrodytum, jog tas vaistas, ta vakcina, kuri padeda nuo vienos gripo rūšies, vienareikšmiškai nepadės nuo kitos gripo rūšies. T.y., tokiu būdu mes paprasčiausiai matome įmonių viešuosius ryšius. 

Prieš keletą metų mane paskiepijo nuo gripo. Paraudonavo ranka, pakilo temperatūra, aš pradėjau alpti, skaudėjo galvą, buvo haliucinacijos, o kadangi aš kaime buvau viena, greitosios man niekas negalėjo iškviesti ir jau vėliau, kai išėjau į lauką, man pasakė, kad vieną sunkios būklės vyriški išvežė greitoji. Jį taip pat skiepijo.

Mes pradėsime gruodžio mėnesį ir vesime trijų etapų vakcinaciją. Pirmame etape bus paskiepyti suaugę, kurie dalyvauja valstybės organizme. Visose valstybės veiklą aprūpinančiose sistemose. Tai medicinos darbuotojai, prisidedantys prie vakcinacijos, ir net medicinos fakultetų šeštakursiai, kurie irgi dalyvaus vakcinacijoje. Tai visos transportavimo tarnybos, komunalinių paslaugų tarnybos, šiame pirmajame etape 10 milijonų gyventojų. Antrasis etapas – papildomai 30 milijonų gyventojų, tai yra rizikos grupės – nėščios moterys, skirtingo amžiaus vaikai, paaugliai ir studentai, tarnaujantys kariškiai, ir jeigu scenarijus klostysis blogėjančia tvarka, ir jeigu pandemija augs, tada, paskutinio etapo metu bus paskiepyta 70 procentų gyventojų, tai yra daugmaž 100 milijonų. Laikomės tikslaus grafiko, ir kol kas viskas yra absoliučiai kontroliuojama.

Aš nuo viso šito praradau kalbos dovaną. Skiepyti nėščias moteris yra nusikaltimas, taip pat kaip ir naujagimių vakcinacija, šiuos dalykus aš sulyginu. Aš nežinau, aš anksčiau tokiais dalykais netikėjau, kad tam tikri asmenys gali turėti tikslą sumažinti visos žmonijos gyventojų skaičių. O ką mes? Mum juk jau nėra ko mažinti.

Kas yra nėščia moteris? Apskritai, prie nėščios moters reikėtų netgi sulaikyti kvėpavimą. Nėščios moters yra visai kitokios būklės organizmas, ir prieš priimant sprendimą skiepyti arba neskiepyti, reikia žinoti visus ypatumus. Mes nepasiruošę skiepyti nėščių moterų ir apskritai per mažai žinome apie organizmą. Ir skiepyti silpnus vaikus vakcina, kuri neduos jokio laukiamo efekto, mano manymu yra nusikaltimas. Tai nusikaltimas! Tai kas daroma dabar, mano manymu yra genocidas prieš mūsų populiaciją.

Pirma, rusų „matrioškės“ eis pirmos skiepytis, o juk nėščios musulmonės  ir žydės neis vakcinuotis. Jos nesiskiepys. Dėl labai paprastos priežasties – joms tai daryti neleidžia tikėjimas. O antra, jų vyrai neišleis. O pas mus, vis dėlto, visur „matriarchatas“. Žinoma, mūsų „matrioškės“ eis vakcinuotis, aš labai gailiuosi dėl šito, bet aš manau, kad jau tokie eksperimentai padaryti. Jeigu tai, kas jau paskelbta, nėra eksperimentas. Juk jie jums nepasakys, kad tai eksperimentas ant nėščių. Maskvoje atsisako skiepytis, jie aiškiai pasakė. Numatyta vakcinuoti buvo apie 2 milijonus, o pasiskiepijo iki dabar tik 700 žmonių.

Apie tai, kad gripo virusas pavojingas gyvybei žino net maži vaikai, nepaisant to profilaktika vyksta sudėtingai. Pagrindinis šiandieninis sunkumas, turbūt yra psichologinio charakterio. Pirmiausia, susijęs su tuo, kad vaikų, kuriem numatyta vakcinacija, tėvai labai atsargūs vakcinacijos klausimu. Ir iš tikro, tėvai baiminasi daryti skiepus. Pas daugumą dar gyvi trijų metų senumo prisiminimai, kuomet trys Stavropolio mokiniai po injekcijos patekio į ligoninę su stiprios alergijos požymiais. Šioje mokykloje daryti skiepus atsisakė beveik pusė tėvų. Dėl to, kad vakcinuojiesi, silpnėja imunitetas. Vakcina „Gripol +“ yra labai gera, labai švari, ji ne blogesnė už importuotas vakcinas. Naujoji vakcina labai moderni, joje net yra antikūnai nuo kiaulių gripo. Bet šimtaprocentinės apsaugos nuo viruso A-H1N1 ji nesuteikia. Specialią vakciną nuo jo miestas gaus artimiausiu metu.

Einamasis gripas savo sergamumu gąsdina gyventojus. Tėvai bijo šio gripo ir kviečia visus gauti skiepą. Be timersalo priešgripiniai skiepai neegzistuoja. Prie jo prisideda sintetinis imunomoduliatorius – tai polioksidonijus. Šis vaistas yra savarankiškai duodamas vaikams, manoma, kad imunitetui tinkamas. Bet jis neišeina iš organizmo ir turi savybę susijungti su organizmo DNR. Bet jei jis susijungia su DNR, nejaugi gali ši vakcina būti saugi? Ir kas pasakys, kokios pasekmės laukia suaugusiųjų ir vaikų, gavusių šį skiepą?

Šią savaitę nacionalinis sveikatos projektas atsidūrė pavojuje: po visos Rusijos vakcinacijos projekto 70 vaikų dėl ūmios alergijos pateko į ligoninę. Pranešimai po vaikų skiepijimo pradėjo plūsi vos ne iš visų Rusijos regionų. Valdžia buvo priversta sustabdyti regioninę vakcinaciją. Žmonės, įsibaiminę nuo gandų, pradėjo masiškai atsisakinėti nuo skiepų.

Stavropolio ketvirtokui Antonui padarė skiepą, o po pusvalandžio, anglų kalbos pamokoje jis pajautė, kad jam jau ne mokslai galvoje. „Nuėjau į anglų kalbos pamoką ir man pradėjo raudonuoti akys ir pradėjo temti akyse.“ Be Stavropolio, alerginės reakcijos nuo Gripolio buvo pastebėtos dar keliuose Rusijos regionuose. „Aš daugiau savo vaiko neskiepysiu“. Atstatyti daugelio rusų pasitikėjimą medikams dabar bus ganėtinai sudėtinga. Oficialioje medicinoje skiepai vienareikšmiškai reikalingi. Bet tikėtina, kad daugelis tėvų dabar patys gins savo vaikus, atsisakydami nuo skiepų, net jei ir valstybė skiepys juos nemokamai.  

Devyni 16-osios mokyklos mokiniai Rostove prie Dono pateko į ligoninę po vakcinacijos nuo gripo. Praėjus keletui valandų po skiepo, mokiniai pradėjo vemti ir jiems pakilo temperatūra. Pirmosios dvi vakcinos – gyvoji ir neaktyvuota – praėjo klinikinių bandymų suaugusiems pirmą etapą ir buvo pripažintos saugiomis. Rusijos sveikatos priežiūros tarnyba leido pradėti klinikinius bandymus vaikams.
Surinko visus per pertrauką ir suleido visiems skiepą, ir su jais jokio pokalbio nebuvo.
Vakcina nuo gripo buvo gyva, o Nikita silpnas, ligotas berniukas. Arba virusas įveikė imunitetą, arba alergija konservantams. Jau keletą mėnesių daktarai negali rasti šios keistos mirties priežasties. Trečią dieną Nikitą nuvežė pas vietinį pediatrą. Po vizito pas gydytoją Nikita prigulė ir mirė, per dieną sudegė. Reta diagnozė – širdies raumens miokardo uždegimas.
Jie išsigando ir dėl to net nesakė man šio skiepo pavadinimo, vengė bendravimo su manimi.
Rusijos vartotojų teisių tarnyba, prokuratūra, tyrimų komitetas – niekas mirties nesieja su skiepu, pasimetė ekspertizės aktas.

Skiepą gavome oficialiai nuo jų, 10-20 tūkstančių žmonių su komplikacijomis, keletas dešimčių – mirė. Tai tik pagal oficialią informaciją. T.y. niekas netiria imuninės sistemos vakcinacijos metu, paėmė, masiškai pravedė – atsiskaitė, be to, tai labai apsimoka, todėl, kad tai verslas. Vakcinos tai verslas. Tai įdomu. Jeigu 1-2 procentai komplikacijų per skiepijimą, tai ką jau kalbėti apie neteisingas diagnozes.

Jeigu visą laiką matysime, kad be sustojimo eina racionalus naikinimas, jeigu galų gale nesuprasime, iš kur ir nuo ko kyla pavojus, tai juk valdomas procesas, aš neseniai supratau, kad tai ne atsitiktinumas, tai ne anarchinis procesas, tai ryškiai valdomas procesas. Vadinasi Rusijai, visų pirma, reikia tapti savarankiška šalimi.

- Atsiradus pirmiesiems gripo simptomams, per pirmąsias 24 valandas, nesiaiškinant koks tai gripas, kiaulių ar sezoninis, žmonės privalo pradėti gydymą priešvirusiniais preparatais. Šiandien Pasaulio Sveikatos Organizacija oficialiai rekomenduoja du preparatus – Tamifliu ir Relenza. Mūsų sveikatos apsaugos ministerija turi specialias papildomas rekomendacijas, į kurias įeina rusiški preparatai, tai – ingoverinas, arbidolis, kagocelis ir interferolis.
- Palaukit, tai čia žmogus gali vartoti šiuos preparatus prieš kreipdamasis pas gydytoją?
- Žmogus gali pradėti vartoti šiuos preparatus pirmąją parą.
- Apskritai, susirgimo gripu procentas yra ne didesnis nei 10-15% epidemijos metu. Tam, kad apsisaugotume nuo kitų virusų reikia vartoti imunomoduliatorius, apie kuriuos ką tik kalbėjome.
- Aš skaičiau, kad jokie virusai nepasiduoda preparatiniam gydymui, kad visi šie preparatai veikia tik žmogaus imuninę sistemą. Ar tai netiesa?
- Na ką jūs kalbate, tai netiesa.

Imunomoduliatoriai yra priemonė, kurios taikymo taškas yra imuninė sistema. Imunomoduliatoriai yra viskas kas taikoma gripo metu – imunofanas, polioksidonijus. T. y. jeigu jūs paimsite bet kokio imuninę sistemą veikiančio preparato anotaciją, jūs pamatysite, kad imunomoduliatorius yra priemonė stiprinanti nespecifinę rezistenciją, t.y. atsparumą bet kokiai infekcinei ligai. Moksliškai įrodyta, kad tai ne priemonė stiprinanti atsparumą, o pakeičianti jį. O stiprina atsparumą tiktai stipriems poveikiams, silpniems poveikiams jie atsparumą žemina ir mes visi tampame jautresni. Jeigu jūs sergate sunkia liga, tada reikia, tuomet imunomoduliatorius yra nepakeičiama priemonė, bet profilaktiškai vartoti imunomoduliatorių yra tiesiog nusikaltimas. Tai yra paprasčiausias pinigų uždirbinėjimas. Organizmas, kaip jau minėjau, tampa jautresnis visoms infekcijoms ir egzistuoja ekologinė, epidemiologinė vakcinacijos imunomoduliacinė problema.

Ir mes ruošiamės naudoti tik vakcinas, tam kad sustabdytume gripo epidemiją. O kam gi tada sukurtos visos kitos priemonės? Skalbimo, plovimo, dezinfekcijos ir to, ko virusas mirtinai bijo – česnako.

Nereikia jokių imunomoduliatorių, o yra labai gera priemonė. Grįžus namo, ūkiniu muilu plauti rankas ir nosį – ir viskas. Vėliau, vartoti ridiką, krienus, česnaką būtinai, svogūną, susirgusiems vaikams iš viso galima česnako pakabuką kabinti. Jeigu susirgimas nėra stiprus, tai išviso nieko nereikia vartoti – daugiau gerti skysčių ir organizmas pats susitvarkys. Kartais, kai sunkus susirgimas ir organizmas nusilpęs, tada galima vartoti imunomoduliatorius, bet jeigu jau vartojate imunomoduliatorių, tai tik augalinės kilmės.

Kažkas jau gerai supranta, kažkas jau supranta, bet nepilnai, o kažkas nesupranta visai. Juk pasakė – nemokamos vakcinacijos ir bėgte nubėgo į nemokamas vakcinacijas. Viską padarė taip, kad žmonės atrodytų neišsivystę. Kad jie patys negalvotų, kad jie negalėtų galvoti, kad jie neturėtų jokių teisių, tam, kad galvotų, bet juk pas mus yra priimtas savanoriškumo įstatymas.

Yra aiškiai parašyta, kad pradėti galima tik su savanorišku tėvų sutikimu. Ir visai nesenai, socialinio vystymosi ir sveikatos apsaugos ministerija nepaisant to, kad yra įstatymas, jie dar įsakymą išleido apie būtiną raštišką tėvų sutikimą. Daktarai skiepų plano neturi. Kiekvienas daktaras, jeigu jis iš tiktųjų daktaras ir atsako už savo vaiką, savo padalinyje jis neturi turėti jokio plano ir prie kiekvieno vaiko turi prieiti individualiai.

Post Scriptum

Europos Taryba, 2010 metų antroje sausio mėnesio pusėje, Strasbūre, ištyrė farmaceutinių įmonių veiksmus, kurios įtariamos kiaulių gripo informacijos manipuliacija, su tikslu padidinti savo pelną. Su tokia iniciatyva pasirodė žymus epidemiologas, daktaras Volfgangas Vodargas, Europos sveikatos apsaugos Komiteto galva. Jo nuomone, priešgripinių preparatų ir vakcinų gamintojai sukūrė spaudimą Pasaulinei Sveikatos Organizacijai ir privertė ją kiaulių gripą paskelbti pandemija. Šią istoriją, daktaras Vodergas pavadino vienu iš šimtmečio garsiausių medicininių skandalų.

Papildoma medžiaga

Deividas Rokfeleris
apie per didelį gyventojų skaičių ir gyventojų skaičiaus kontrolę

Ironiška, kad būdami žmogiškos gerovės atstovais, mes tuo pačiu metu kuriame naujas problemas, kurios veda prie tragiškų biosferos, kurioje mes visi gyvename, bėdų. Ir čia yra dilema, su kuria mes visi susiduriame. Leiskite man pademonstruoti – sveikatos pagerinimas per pastaruosius 40 metų padidino pasaulinį gimstamumą 60-čia procentų. Tuo pačiu metu, vidutinė gyvenimo trukmė nuo 46-erių metų 60-aisiais metais išaugo iki 63 metų šiandien. Šis vystymasis, iš vienos pusės, padidina asmenų ekonomikoje skaičių, iš kitos pusės, didina pasaulio populiacijos skaičių, kuris iki 2020-ųjų metų išaugs nuo 6 iki 8 milijardų. Negatyvus populiacijos augimo poveikis ekosistemai tampa akivaizdus. Auganti pasaulinė energijos ir vandens eksploatacija yra kelianti gilų nerimą tema. Industrializacijos nuodingi teršalai, išmetami į atmosferą, išaugs iki pavojingo lygio. Kol tautos nesutiks bendradarbiauti ir jungtis į derybas dėl populiacijos augimo, galimybei gyventi planetoje ateityje iškils pavojus. Dėl šių priežasčių Jungtinių Tautų Organizacija turi būti susitelkusi į pagrindinį klausimą – populiacijos augimo problemą. Bet ginčas, kilęs konferencijoje demonstruoja riziką, kuri reikalauja gilaus moralinio vertinimo. Jungtinių Tautų Organizacija gali ir turi atlikti esminę rolę ir padėti pasauliui rasti patenkinamą stabilizacijos kelią dėl pasaulio gyventojų augimo ir ekonominio vystymosi stimuliacijos, tenkinantį regionus ir moralines normas. Ekonominis augimas, žinoma, atsispindi augančios populiacijos pragyvenimo lygyje, bet atsargios ekonominio augimo koordinacijos nebuvimas kelia mus supančios aplinkos pavojų. Tai buvo pagrindinis klausimas tokioje pačioje konferencijoje ir prieš du metus. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas stabiliam globaliam vystymuisi.

Paskutinis žymaus Amerikos režisieriaus Aarono Ruso interviu,
duotas kelis mėnesius prieš jo mirtį

 • Aaronai, papasakokite tiksliau, kaip Jūs susipažinote su Deividu Rokfeleriu, ir apie jūsų pokalbius.
 • Aš susipažinau su Rokfeleriu per vieną pažįstamą moterį, kuri paskambino man ir pasakė, jog vienas iš Rokfelerių nori su manimi susitikti. Prieš tai aš nufilmavau filmą „Išprotėjęs kaip pragaras“. Jis peržiūrėjo filmą ir užsinorėjo su manimi susitikti. Jis žinojo, kad aš kandidatuoju į Nevados gubernatorius ir, žinoma, aš su mielu noru su juo susitikčiau. Aš su juo susitikau, ir jis man patiko. Jis pasirodė labai protingas žmogus. Mes daug kalbėjomės ir dalinomės idėjomis ir mintimis. Ir jis buvo vienintelis žmogus, kuris likus 11 mėnesių iki 9/11 katastrofos  man pasakė, kad įvyks įvykis, bet niekada nepasakė koks. Jis sakė, kad įvyks įvykis, po kurio mes įsiveršime į Afganistaną, kad galėtume valdyti dujotekį iš Kaspijos jūros. Mes įsiveršime į Iraką, kad įtvirtintume naftos kontrolę ir pastatytume bazes Vidurio Rytuose. Mes padarysime tai Naujojo Pasaulinio projekto dalimi. Taip pat nuversime Čavesą Venesueloje. Vėliau įvyko rugsėjo 11-osios įvykiai ir aš prisimenu, kaip jis man sakė, kad žiūrės į kariškius, ieškančius Afganistano  ir Pakistano dykumose žmonių ir bus karas su teroru, kuriame nėra realaus priešo. Visa tai – milžiniškas melas. Bet taip pat tai būdas valdžiai įgauti amerikiečių kontrolę.
 • O jis pasakė, kad bus melas?
 • Taip, viskas būtent taip ir buvo. Kalbėdamas apie karą prieš terorą jis juokėsi: „Prieš ką mes kariaujame? Kodėl tu manai, kad įvyko 9/11 ir niekas po to neatsitiko?“  9/11 įvykdė žmonės iš mūsų valdžios ir bankinės sistemos tam, kad įtvirtintų amerikiečių baimę ir supriešintų juos. Tam, kad valdžia galėtų daryti su jais viską, ko nori. Taip pat tam, kad sukurtų nesibaigiantį karą su „teroru“.
 • Tai buvo prieš maždaug 6 metus? 11 mėnesių prieš įvykstant 9/11?
 • Taip.
 • Ir Jūsų draugas, advokatas Nikas Rokfeleris sakė Jums, kad įvyks didelis įvykis, po kurio prasidės karas su teroru, kuris niekada nesibaigs?
 • Taip, begalinė kova su teroru, kurioje nėra realaus priešo, taip, kad neįmanoma nustatyti nugalėtojo, jie galės su amerikiečiais daryti viską, ko panorės. Visas šitas karas su terorizmu – melas, falsifikacija. Labai sudėtinga kalbėti apie tai balsu todėl, kad žmonės per daug išgąsdinti ir negali prieš tai protestuoti. Jeigu jūs protestuojate, jie privers jus tylėti. Bet tiesa turi būti atskleista, todėl ir duodu šį interviu. Galinis šių žmonių tikslas – sukurti pasaulietinę valdžią, valdomą bankininkų. Jie tai įgyvendina atskirais sektoriais. Europos valiuta euras ir europietiška Konstitucija – viena iš dalių. Dabar jie bando įgyvendinti tai Amerikoje – Šiaurės Amerikiečių Sąjunga. Jie nori sukurti naują valiutą amero. Visą programą sudaro pasaulinės valdžios sukūrimas, kur visi žmonės turės savyje mikro lustą, aptinkamą radiobangomis. Visi pinigai bus šiame luste, grynųjų pinigų neliks. Man tai pasakė pats Rokfeleris, tai yra jų galutinis tikslas. Visi pinigai bus luste, ir pakeis grynuosius. Bet kuriuo metu jie galės iš jūsų lusto nuimti tiek pinigų, kiek norės. Jeigu jie pasakys, kad jūs per daug taupote mokesčiams, jie tiesiog nuskaičiuos pinigus iš jūsų lusto.
 • Totali kontrolė?
 • Taip, totali kontrolė. Ir jeigu jūs mano pusėje ir protestuosite prieš tai, ką jie daro, jie tiesiog atjungs jūsų lustą ir jūs visko neteksite. Jūs negalėsite nusipirkti maisto, negalėsite nieko padaryti. Tai totali žmonijos kontrolė.
 • Ir šis lustas surištas su duomenų baze, kurioje yra informacija apie jūsų pirkinius ir tai, kuo jūs užsiimate?
 • Apie viską. Viskas luste. Jie nori vienos jų kontroliuojamos pasaulinės valdžios. Visiems bus implantuoti šie lustai, visi pinigai bus juose, o jie kontroliuos lustus ir jūs tapsite vergais, šių žmonių tarnautojais. Tai jų tikslas. Tai jų ketinimas. Jis pasakė: „Kodėl tu taip jaudiniesi dėl žmonių? Koks tau skirtumas? Pergyvenk dėl savęs ir savo šeimos. Kodėl tau rūpi kiti? Jie paprasti tarnautojai, paprasti žmonės.“ Tai atrodė lyg rūpestingumo, socialinės atsakomybės trūkumas. Ir tuo jis skyrėsi nuo manęs, jis buvo abejingas. Aš jo klausiau: „Kokia viso šito esmė? Jūs turite visus jums reikalingus pinigus, visą jums reikalingą valdžią. Kame esmė? Koks galutinis tikslas?“. Ir jis pasakė: „Galutinis tikslas implantuoti visiems lustą ir kontroliuoti visą visuomenę. Kad elitas – bankininkai ir keletas valdančiųjų – kontroliuotų visą pasaulį.“

Mes dabar kalbame apie tai, kad pasaulyje egzistuoja taip vadinama „pasaulinė valdžia“, kurios tikslas yra kontroliuoti visą žmoniją ir valdyti visus srautus – finansinius, materialinius, žmonių srautus. Mes galime tapti paklusnia banda, kuriai matuos temperatūrą, stebės, kad būtum laiku pavalgydintas ir pagirdytas, tikrins ar atlikai tam tikras prievoles, duos žmogui tam tikras pramogas, bet tuo pačiu metu žmonės bus paklusnūs gyvuliai, kurios valdys ir kurie darys viską, ko reikia kontroliuojančiai sistemai. T. y., tai faktiškai reiškia žmogaus asmeniškumo ir individualumo sunaikinimą, todėl, kad žmogaus individualumas egzistuos iki tol, kol jis nebus kontroliuojamas. Kai tik žmogus papuola į kažkieno kontrolę – viskas, individualumui ateina galas. Jis jau yra pavaldus, jo veiksmų charakteristika pavaldi ir bus nustatoma taip, kaip yra reikalinga tam, kuris jį kontroliuos.

Lustų įvedimo darbas jau yra vykdomas. Tam, kad būtų užtikrintas lustų atsiradimas, reikalinga infrastruktūra. Tai yra pagrindas. Ji yra kuriama ir Rusijoje, ir kitose pasaulio dalyse. Ji kuriama su sistema, kuri susieja pasus su asmenimis. Kol kas Rusijoje, tai –užsienietiški pasai. Užsienyje – JAV, Anglijoje, Brazilijoje jau įvedami vidiniai pasai su lustais. Kai kuriose privačiose organizacijose, korporacijose, yra nemažai darbuotojų, kurių nesutinka priimti į darbą, jei jie sau po oda neleidžia implantuoti lusto. Po to, kai bus sukurta atitinkama infrastruktūra, kai bus sukaupti duomenų bankai, bus įvykdytas žmonių lustavimas, t. y. lustas bus įsiūnamas po oda. Lustas, kuris yra įterpiamas į mūsų pasus, ir vėliau bus impantuojamas mums po oda, jis nėra aktyvus elementas. Tai pasyvus elementas. T.y., tam, kad jis suveiktų, duotų kokį nors atsakymą, jį reikia paveikti išoriniu signalu. Ir priklausomai nuo to, koks tas signalas, toks ir bus atsakymas. Jeigu mes duosime vieną signalą, tai mes gausime šio žmogaus koordinates, jo paso duomenis, akies rainelę, pirštų atspaudus, t.y., biometrinius duomenis. Mes galime matyti jo tikslią buvimo vietą, tarkime, naudodami palydovines sistemas. Jeigu mes duosime kitos formos signalą, tai surezonavę, galime iššaukti tam tikrą lustuoto asmens psichologinę būklę. Aš manau, kad žmonėms nėra paslaptis psichotroninių ginklų egzistavimas, kuomet apšvitinus žmogų tam tikru spinduliavimu, pakinta žmogaus psichologinė būsena, nuotaika. Tai gali būti laimė arba atvirkščiai – pyktis. Arba tai jį skatina daryti tam tikrus veiksmus. Šie dalykai plačiai žinomi. Tokiu būdu, naudojant lustą, galima valdyti žmonių nuotaikas. Ir galiausiai, trečias variantas: išsiuntus atitinkamą signalą ir veikiant žmogų šiuo signalu, per tam tikrą laiką galima sukelti šio žmogaus mirtį, šios spinduliuotės būdu inicijavus žmogaus mirties procesą. Tai yra taip pat vienas iš psichotroninių ginklų elementų. Taigi, lustų naudojimas yra labai pavojingas reiškinys, ir populiacijos lustavimas bus pagrindinis instrumentas siekiant pasaulinio viešpatavimo.

[Galinos Cariovos filmą „Melo pandemija“ jūs galite įsigyti adresu 107031, Maskva, Malyi Kiselnyi pereulok, 4-1, tel. nr. (8-495) 621-46-18, 621-43-53. Žurnalo „Ruskij Dom“ redakcija. – Cariova. G. I.]

Tai visas filmo garso takelio tekstas. Išvertė ir lietuviškai įgarsino VšĮ „Versmės“ leidykla.

.

Atgal Viršun

 

 
© „Versmės“ leidykla                                      Mums rašykite leidykla@versme.lt