Jūsų lankymasis šioje svetainėje

yra -as 

nuo svetainės įkūrimo 2001 11 07

 

 
„Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašo garso takelio tekstas

18 filmas
Fox News: Atleistas, nes nevakcinuotas. JAV policijos pareigūno Davido Guttierezo istorija [18]

/„Versmės“ leidykla pristato „YuTube“ platformoje 2021-08-06 „Fox News“ televizijos paskelbtą interviu su JAV, San Chose policijos departamento pareigūnu David'u Guttierez'u, per 3 mėnesius nuo paskelbimo jau surinkusį daugiau kaip 3,3 mln. peržiūrų./

Laidos vedėja:
Buvęs jūrų laivyno atstovas įspėja – šimtai jūrų laivyno karių išeina iš darbo dėl privalomo skiepijimo ir tai nevyksta vien tik kariuomenėje, įstatymus prižiūrintys asmenys, tokie kaip buvęs policijos pareigūnas Kalifornijoje, kuris pabaigė savo karjerą dėl skiepijimo reikalavimų. Davidas Guttierezas tarnavo San Jose policijos departamente daugiau nei trisdešimt metų, ir jis dabar prisijungia prie mūsų norėdamas papasakoti daugiau apie savo sprendimą. Labas rytas.

Davidas Guttierezas:
Labas rytas. Aš noriu padėkoti Dievui, kad jis suteikė man stiprybės išlipti iš mano komforto zonos, ir ačiū jums už suteiktą galimybę čia kalbėti.

Laidos vedėja:
Ačiū jums labai, kad atėjote. Tai yra labai svarbi tema, ir ačiū jums už visą jūsų tarnavimo laikotarpį. Papasakokite mums, kodėl nusprendėte baigti savo karjerą?

Davidas Guttierezas:
Na, kai mes gavome elektroninius laiškus, kad turėsime vakcinuotis nuo Covid-19 ligos iki tam tikros datos arba sulaukti drausminių ir kitokių nuobaudų, aš tai įvertinau kaip grasinimą man, nes neplanuoju skiepytis ir nusprendžiau baigti savo karjerą, kad galėčiau plačiau kalbėti šia tema, nes kiti žmonės to negali padaryti, nes bijo prarasti savo darbus.

Laidos vedėja:
Seržante, ar sunkus šis sprendimas buvo jums?

Davidas Guttierezas:
Tai buvo labai sunkus sprendimas, nes ypač tuomet, kai aš tarnavau tiek metų, tiek kartų užsidėjau policininko uniformą, tas paskutinis kartas buvo jautrus.

Laidos vedėja:
Jūs esate priverstas palikti savo darbą dėl privalomos vakcinacijos, ar toks savo departamente esate vienas?
Davidas Guttierezas:
Ne, aš tikrai nesu vienas, yra keli šimtai žmonių visame mieste, kurie palaiko panašias mintis. Gaila, nes mes buvome testuojami kas savaitę ir tai vyko labai trumpą laiką iki kol mes perėjome prie reikalavimo skiepytis. Ir nors daugelis žmonių nenori testuotis kas savaitę, jie daug mieliau darytų tai ir išliktų savo darbe, nei būtų priversti skiepytis. Meras sakė, jog visa tai daroma dėl darbuotojų ir žmonių saugumo, bet esmė yra ta, jog paskiepyti asmenys nebėra testuojami, o mes visi žinome, jog ir paskiepyti žmonės gali pernešti virusą net ir kartais to nežinodami. Tai neatrodo teisinga. Jis taip pat sakė, kad skiepijimo procentas pakilo nuo 82% iki 85% ir strategija veikia. Jei strategija yra tokia, jog žmonės yra verčiami arba būti laisvi, arba skiepytis, tai nėra kažkas tokio, kuo jis turėtų girtis.

Laidos vedėja:
Aš žinau, jog jūsų departamente jau trūksta darbuotojų, taigi jei tiek daug žmonių išeis iš darbo, tai bus siaubinga mūsų bendruomenei, kai jie paskambins pagalbos numeriu 911, ir nebus pakankamai pareigūnų, kurie gali atskubėti jiems į pagalbą. Aš žinau, jog jūs nesate antivakseris, jūs tiesiog nenorite būti priverstas įsišvirkšti kažko į savo kūną dėl religinių įsitikinimų, ką jūs darysite dabar? Kaip jūs užsidirbsite pinigus?

Davidas Guttierezas:
Aš apie tai nė nepagalvojau. Aš esu išėjęs į pensiją, po to kai baigiau savo karjerą, aš išėjau į rezervą, nes ten uždirbu papildomus pinigus, na, net nežinau, ar tai galima vadinti papildomais pinigais, nes mes visi gauname tiek, kad vos sugebame apmokėti savo sąskaitas. Na, tačiau aš atrasiu kokį nors būdą pragyventi, pinigai nėra man svarbus aspektas šiuo metu. Man šiuo metu yra svarbi ši problema ir kiti panašūs į mane žmonės, ne tik policininkai, dispečeriai, taip pat žmonės bet kuriame kitame mieste, kurie atlieką kokią nors panašią visuomeninę funkciją. Kaip ir sakėte, šiuose sektoriuose trūksta darbuotojų, neįmanoma rasti kvalifikuotų asmenų ir negalima prarasti tokių žmonių, kurie šiame sektoriuje dirbo tiek daug metų, nes mes prarandame ne tik tą žmogų kaip darbuotoją, bet ir visą jo sukauptą patirtį.

Laidos vedėja:
Ar jūs jaučiatės palaužtas, paliktas likimo valioje? Ką jūs dėl viso to kaltinate?

Davidas Guttierezas:
Aš visiškai nesijaučiu palaužtas. Aš esu stiprus, aš turiu tikėjimą, aš žinau, kad viskas baigsis gerai, aš tikiu, jog Dievas mane veda šiuo keliu, ir mes nugalėsime galų gale.

Laidos vedėja:
Ar jūs galvojote apie persikraustymą į tokią vietą, kur vakcinos nėra privalomos?
Davidas Guttierezas:
Na, meluočiau jei sakyčiau, jog apie tai nepagalvojau, bet yra tiek daug dalykų šiuo metu kurie vyksta čia ir aš neišvykčiau, kol jais nėra pilnai pasirūpinta.

Laidos vedėja:
Labai greitas klausimas – kodėl jūs tarnavote policijoje?

Davidas Guttierezas:
Aš tarnavau, nes turėjau įgūdžius, kurie labai tiko šiam darbui, man patiko kalbėtis su žmonėmis, mes visi sakome, jog mes norime tarnauti savo bendruomenei ir aš tikrai tuo mėgavausi, man patiko padėti žmonėms, kovoti už aukas, nuskriaustuosius. Aš dirbau tiek daug skirtingų padalinių tam, jog galėčiau padėti žmonėms įvairiais skirtingais būdais ir man tai patiko.

Laidos vedėja:
Oho, jūs turite įgūdžių, kuriuos verta išsaugoti, ir bendruomenę, kurią jūs taip mylite, ir man yra gaila, jog jūs nebegalėsite daugiau to daryti, tačiau žinau, kad jūsų tikėjimas padės jums tai ištverti ir jūs surasite kitą veiklą. Dievas su jumis.

Davidas Guttierezas:
Dievas su jumis. Ačiū jums labai.

Laidos vedėja:
Ačiū jums, seržante.

Tai visas filmo garso takelio tekstas. Išvertė ir lietuviškai įgarsino VšĮ „Versmės“ leidykla.

.

Atgal Viršun

 

 
© „Versmės“ leidykla                                      Mums rašykite leidykla@versme.lt