Jūsų lankymasis šioje svetainėje

yra -as 

nuo svetainės įkūrimo 2001 11 07

 

 
„Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašo garso takelio tekstas

4 filmas.
JAV gydytojas Benas Tapperis perspėja – mes judame link medicininės diktatūros! [4]

Aš esu dr. Benas Tapperis, 16909 Burke Street Omaha, Nebraska [Jungtinės Amerikos Valstijos]. Dar kartą – mano vardas dr. Tapperis ir jūs mane jau pažįstate – aš čia jau trečią kartą, tam, kad atkreipčiau dėmesį į reguliacijas ir privalomąjį kvėpavimo kaukių dėvėjimą. Įsivaizduokite virusą, kuris yra toks „mirtinas“ ir „pavojingas“, kad reikia pasidaryti testą, norint išsiaiškinti, ar buvai juo užsikrėtęs. Jūs grindžiate šiuos skaičius vadinamaisiais „teigiamais atvejais“, o ne hospitalizavimais ar mirtimis, kuriais turėtumėte juos grįsti. Šie skaičiai yra išpūsti klaidingai „teigiamų rezultatų“ ir beviltiškai niūrios atmosferos žiniasklaidoje. Mane mokė, kad baimė yra ugnis, kaitinanti ligos krosnį, todėl klausiu jūsų – kada baigsis šis panikos skleidimas?

Man baisu pagalvoti, kaip lengvai šis kaukių privalomumas gali pavirsti į vakcinacijos privalomumą. Skiepų propagandą aš seku labai atidžiai, ir tą darau jau 10 metų. Man pačiam yra tekę stebėti skiepų komplikacijas, tokias kaip skersinis mielitas ar Guillain-Barre sindromas. Aš pažįstu daug šeimų, dėl skiepų komplikacijų praradusių vaikus. Deja, šios komplikacijos yra tikros ir dažnos. Įmonės, kurios toms šeimoms meluoja ir jomis manipuliuoja, yra tos pačios kompanijos ir organizacijos, kurios jums ir visuomenei bruka šitą koronos propagandą.

2019-aisiais metais Pasaulinė sveikatos organizacija pareiškė, kad didžiausią grėsmę mūsų sveikatai kelia žmonės, atsisakantys vakcinuotis. Neilgai trukus CDC (Kovos su ligomis ir prevencijos centro) ACIP (Imunizacijos praktikos patariamasis komitetas) pareiškė, kad jie nieko negali priversti vakcinuotis, tačiau gali priversti laikytis taisyklių. Kaip jie tai padarys?

Aš asmeniškai niekur nedėviu kaukės ir viešas gėdinimas, kurio sulaukiu, yra žeminantis – mane atsisako aptarnauti ir keletą kartų aš buvau neįleistas į parduotuvę. Jeigu kaukių privalomumas pavirs į skiepų privalomumą, jums nebus leidžiama grįžti į darbą, gauti algą, įgyti vairuotojo pažymėjimą ar dalyvauti kasdienėje veikloje nepateikus įrodymo, kad esate pasiskiepijęs.

Praėjusiais metais Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo leidžiami drakoniški įstatymai, ribojantys mūsų sveikatos apsaugos teises. O tada atkeliavo koronavirusas – Trojos arklys, skirtas įgyvendinti šią tironišką darbotvarkę. Aš tikiu, kad tai yra dvasinis ir psichologinis karas. Savižudybių skaičius yra didesnis, negu kada nors buvo žmonijos istorijoje. Šiais metais daugiau žmonių nusižudė, negu mirė nuo koronos. JAV Nacionalinio psichinių ligų aljanso pagalbos linija užfiksavo 65% daugiau skambučių ir elektroninių laiškų nuo kovo mėnesio. Kitaip tariant, didžioji dalis sveikatos, emocinių, fizinių, psichologinių ir finansinių sunkumų, su kuriais dabar susiduria piliečiai, nebuvo sukelti COVID-19. Juos sukėlė vis dar tebevykdomi katastrofiški uždarymai, apribojimai ir politika, įvesti neatsakingų, iracionalių vyriausybių. Nuo kada priimti su sveikata susijusius įstatymus yra jūsų darbas?

Istorija mus moko, kad kai vyriausybė atima tam tikras laisves, ji jų lengvai negrąžina. Martinas Lutheris Kingas jaunesnysis kartą pasakė, kad „Engiami žmonės negali amžinai likti engiami. Galiausiai pasireiškia laisvės troškimas“. Šiame „cirke“ mes jau esame šeštą mėnesį, nors jis turėjo trukti vos dvi savaites, kaip buvo sakoma, kad „suplokštintume susirgimų kreivę“.

Aš meldžiu – aš meldžiu Dievo, kad žmonės atsibustų ir suprastų, kad mes susidūrėme ne su trumpalaikiu nepatogumu, bet mes judame link medicininės diktatūros!

 

Tai visas filmo garso takelio tekstas. Išvertė ir lietuviškai įgarsino VšĮ „Versmės“ leidykla.

 

Atgal Viršun

 

 
© „Versmės“ leidykla                                      Mums rašykite leidykla@versme.lt