Jūsų lankymasis šioje svetainėje

yra -as 

nuo svetainės įkūrimo 2001 11 07

 

  

„Gyvieji Kristaus žodžiai aramėjų kalba“, sud. Juozas Elijas

 

„Gyvieji Kristaus žodžiai aramėjų kalba“, sud. Juozas Elijas,
leidykla „Versmė“
2020 m., 264 psl.
ISBN 978--609-486-009-6
 

Kaina leidykloje – 9,00 EUR

 

Aprašymas

Juozas Elijas (Elijošius) - poliglotas, biblijinių kalbų tyrinėtojas ir mokytojas gimė 1922 m. balandžio 23 d. Jukniškės k. netoli Kelmės. Augo Šiauliuose, mokėsi Šiaulių Didždvario gimnazijoje, vėliau 1937-1941 m. mokslus tęsė Pagryžuvyje jėzuitų vienuolyno naujokyne. Antrojo pasaulinio karo audrų nublokštas į Vokietiją, vėliau į Italiją, Romos Grigaliaus universitete Juozas Elijas baigė filosofijos ir teologijos studijas bei studijavo biblijines kalbas ir semitų lingvistiką. Po kiek laiko persikėlė į JAV, Čikagos ir Ignaco Lojolos universitetuose tęsė biblijinių kalbų ir semitų lingvistikos studijas, kolegijose ir gimnazijose dėstė prancūzų, vokiečių, graikų, lotynų ir kt. kalbas.

Visą gyvenimą studijavo hebrajų ir aramėjų kalbas, šį savo pašaukimą įprasmino knyga „Gyvieji Kristaus žodžiai aramėjų kalba“, kurią parašė jau išėjęs į pensiją.

„Kristaus žodžiai yra mano meilė - aš juos girdžiu, svarstau, ištariu ir kitiems noriu padėti juos išgirsti", - taip savo esminius išgyvenimus ir svarbiausią savo gyvenimo misiją mums atskleidžia Juozas Elijas.

 

Atgal Viršun

 

 
© „Versmės“ leidykla                                                                     Mums rašykite leidykla@versme.lt